Standen archief jeugd

Eindstanden voorjaarsreeksen junioren seizoen 2021 - 2022

Teisterbanders JO19-1

  3e klasse R4 20 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
*1 Teisterbanders JO19-1 10 8 1 1 25 44 - 17
2 Nivo Sparta JO19-2 10 2 2 1 20 41 - 24
3 Wilhelmina'26 JO19-1 10 6 1 3 19 41 - 21
4 M.V.V'58 JO19-1 10 5 3 2 18 27 - 23
5 D.S.C. JO19-2 10 4 2 4 14 20 - 24
6 Emplina JO19-4 10 4 1 5 13 25 - 33
7 Dubbeldam JO19-5 10 4 1 5 13 25 - 33
8 L.R.C. JO19-2 10 2 4 4 10 21 - 24
9 Buren JO19-1 10 3 0 7 9 527 - 34
10 S.V.W. JO19-1 10 3 0 7 9 23 - 53
11 Achilles Veen JO19-1 10 2 1 7 7 23 - 36

3e klasse 20
Achill
Buren
D.S.C.
Dubbel
Emplin
L.R.C.
M.V.V.
Nivo
S.V.W.
Teist
Wilhel
Achilles Veen JO19-1 5-3 2-0 - - - - 3-3 - - 0-3
Buren JO19-1 - - 1-4 4-3 3-1 2-3 - 8-0 4-6 -
D.S.C. JO19-2 - 4-1 2-2 4-3 1-1 1-0 - 3-0 - -
Dubbeldam JO19-5 4-2 - - 0-4 2-0 1-2 - - 1-3 -
Emplina JO19-4 3-1 - - - - - 1-7 5-2 0-3 1-4
L.R.C. JO19-2 4-3 - - - 1-1 - 2-2 - 2-3 1-1
M.V.V.'58 JO19-1 2-1 - - - 2-4 3-3 6-5 - 1-1 -
Nivo Sparta JO19-2 - 3-1 6-4 - 7-2 - - - - 4-3
S.V.W. JO19-1 6-4 - - 3-5 - 5-4 3-6 2-1 - 0-9
Teisterbanders JO19-1 8-2 - 5-1 - - - - 0-3 8-2 7-1
Wilhelmina'26 JO19-1 - 5-0 4-0 9-4 - - 2-2 - - -

Teisterbanders JO16-1

  3e klasse R4 06 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 B.Z.S. JO16-1 10 8 1 1 25 33 - 15
2 W.N.C. JO16-1 10 5 9 5 15 27 - 20
3 Ophemert JO16-1 10 4 3 3 15 24 - 20
*4 Teisterbanders JO16-1 10 4 2 4 14 27 - 17
5 M.V.V.'58 JO16-1 10 4 1 5 13 10 - 20
6 Well JO16-1 10 1 1 8 4 11 - 40

3e klasse 06
B.Z.S.
M.V.V.
Opheme
Teiste
Well
W.N.C.
B.Z.S. JO16-1 2-0 4-4 2-0 3-1 4-2
Ophemert JO16-1 5-2 1-2 4-4 4-1 4-0
M.V.V.'58 JO16- 1-4 0-0 2-1 0-2 2-1
Teisterbanders JO16-1 0-1 5-0 4-0 8-3 4-0
Well JO16-1 1-7 0-2 0-1 2-2 1-6
W.N.C. JO16-1 1-4 3-1 4-1 1-0 7-0

Teisterbanders JO14-1JM

  4e klasse R4 18 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
*1 Teisterbanders JO14-1JM 10 8 0 2 24 37 - 13
2 sv Noordeloos JO14-1 10 7 1 2 22 33 - 13
3 sc Everstein JO14-1 10 5 1 4 16 30 - 20
4 Herovina JO14-1 10 5 0 5 15 31 - 22
5 M.V.V.'58 JO14-1 10 2 1 7 7 13 - 26
6 Asperen JO14-1 10 1 1 8 4 6 - 56

4e klasse 18
Asper
Everst
Herovi
M.V.V.
Noorde
Teiste
Asperen JO14-1 1-5 0-9 2-1 0-6 0-8
sc Everstein JO14-1 9-0 4-2 3-1 1-6 2-4
Herovina JO14- 1-4 0-0 2-1 0-2 2-1
M.V.V.'58 JO14-1 0-1 5-0 4-0 8-3 4-0
sv Noordeloos JO14-1 1-7 0-2 0-1 2-2 1-6
Teisterbanders JO14-1JM 1-4 3-1 4-1 1-0 7-0

Teisterbanders JO13-1

  4e klasse R4 04 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Wadenoijen JO13-1 8 6 0 2 18 34 - 19
2 Haaften JO13-1 7 5 0 2 15 34 - 19
*3 Teisterbanders JO13-1 8 5 0 3 15 26 - 18
4 M..E.C. JO13-1JM 7 3 2 2 11 18 - 14
5 .V.V.'58 JO13-2 8 3 1 4 10 18 - 26
6 B.Z.S. JO13-1 8 2 1 5 7 21 - 26
7 L.R.C. JO13-2 7 2 0 5 6 15 - 27
8 Nivpo Sparta JO19-3 7 1 2 4 5 17 - 26

4e klasse 04
B.Z.S.
Haafte
L.R.C.
M.E.C.
M.V.V.
Nivo
Teiste
Wadeno
B.Z.S. JO13-1 - - 2-3 2-3 5-5 5-2 -
Haaften JO13-1 3-1 - - - 3-1 5-2 -
L.R.C. JO13-2 0-4 3-1 - - - 0-5 -
M.E.C.'07 JO13-1JM - - 6-1 1-1 - - 5-3
M.V.V.'58 JO13-1 5-2 0-2 4-2 - - 3-4 -
Nivo Sparta JO13-4 - 1-4 - 2-2 5-1 2-5 1-6
Teisterbanders JO13-1 - - 5-1 3-0 - - 1-4
Wadenoijen JO13-1 5-0 5-2 2-8 2-1 7-1 - -

Eindstanden voorjaarsreeksen junioren seizoen 2019 - 2020
i.v.m. COVID-19 virus, zijn de competities na 8 maart 2020 beŽindigd.
Alle teams in B-categorie speelden halve competities

Teisterbanders JO19-1

  4e klasse R4 402 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 G.V.V.'63 JO19-2 4 4 0 0 12 11 - 1
*2 Teisterbanders JO19-1 4 3 0 1 9 7 - 4
3 Haaften JO19-1 3 2 0 1 6 11 - 2
4 sv Meerkerk JO19-1 3 2 0 1 6 6 - 5
5 Asperen JO19-1 3 2 0 1 6 6 - 5
6 G.V.V. JO19-1 4 2 0 2 6 7 - 5
7 B.Z.C.'14 JO19-1 4 2 0 2 6 11 - 10
8 Leerdam Sport'55 JO19-1 4 2 0 2 6 9 - 13
9 G.J.S. JO19-2 3 1 0 2 3 5 - 8
10 Herovina JO19-1 4 1 0 3 3 10 - 12
11 Peursum JO19-2 4 1 0 3 3 13 - 19
12 Nivo Sparta JO19-4 4 0 0 4 0 2 - 14

4e klasse 402
Aspere
B.Z.C.
G.J.S.
G.V.V.
G.V.V.
Haafte
Herovi
Leerda
Nivo S
Peursu
sv Mee
Teiste
Asperen JO19-1 - - - - - - - 2-0 - - 1-4
B.Z.C.'14 JO19-1 - 4-2 - - - - - - - 2-3 -
G.J.S. JO19-2 - - - 0-3 - - - - - 3-1 -
G.V.V. JO19-1 - 3-4 - - - - 2-0 - - - -
G.V.V.'63 JO19-2 - - - 1-0 - - - 3-1 - - -
Haaften JO19-1 - - 0-3 - - - - - 7-0 - -
Herovina JO19-1 - - - 0-2 0-4 - - - - - -
Leerdam Sport'55 JO19-1 - - - - - - 3-2 - 1-9 - -
Nivo Sparta JO19-4 - - - - - 1-4 - 0-5 - - -
Peursum JO19-2 1-3 - - - - - 3-8 - - - -
sv Meerkerk JO19-1 - - - - - - - - - - 2-0
Teisterbanders JO19-1 - 2-1 - - - 1-0 - - - - -

Teisterbanders JO16-1


  4e klasse R4 404 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Wadenoijen JO16-1 4 3 1 0 10 19 - 7
2 S.V.W. JO16-1 3 3 0 0 9 11 - 4
*3 Teisterbanders JO16-1 4 3 0 1 9 21 - 8
4 V.V.A.C. JO16-1 4 2 0 2 6 11 - 12
5 H.R.C.'14 JO16-1 2 1 1 0 4 3 - 2
6 SteDoCo JO16-1 3 1 1 1 4 8 - 9
7 Ophemert JO16-1 1 1 0 0 3 2 - 1
8 Arkel JO16-1 2 1 0 1 3 6 - 6
9 SC Everstein JO16-1 4 0 1 3 1 6 - 16
10 Drechtstreek JO16-3 3 0 0 3 0 5 - 9
11 Emplina JO16-3 4 0 0 4 0 6 - 24
4e klasse 404
Arkel
Drecht
Emplin
H.R.C.
Opheme
S.V.W.
SC Eve
SteDoC
Teiste
V.V.A.
Wadeno
Arkel JO16-1 - - - - - - - - 3-4 -
Drechtstreek JO16-3 - - - - - - - 3-4 - -
Emplina JO16-3 - - - - - - 2-5 0-10 - -
H.R.C.'14 JO16-1 - - - - - - - - - -
Ophemert JO16-1 - 2-1 - - - - - - - -
S.V.W. JO16-1 - 3-1 5-2 - - - - - - -
SC Everstein JO16-1 - - - - - 1-3 - - - 1-6
SteDoCo JO16-1 - - - - - - 2-2 - - 1-5
Teisterbanders JO16-1 2-3 - - - - - 5-2 - - -
V.V.A.C. JO16-1 - - 4-2 0-1 - - - - - -
Wadenoijen JO16-1 - - - 2-2 - - - - - 6-3

Teisterbanders JO14-1

  3e klasse R4 305 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 G.V.V. JO14-1 5 5 0 0 15 20 - 4
*2 Teisterbanders JO14-1 4 4 0 0 12 26 - 2
3 Roda B. / Bom. JO14-1 4 3 0 1 9 11 - 7
4 B.Z.C.'14 JO14-1 5 1 1 3 4 6 - 19
5 G.J.S. JO14-1 4 1 0 3 3 2 - 7
6 FC Engelen JO14-2 4 1 0 3 3 7 - 20
7 O.J.C. Rosmalen MO15-1 4 0 2 2 2 1 - 5
8 Wilhelmina JO14-2 4 0 1 3 1 6 - 15

3e klasse 305
B.Z.C.
FC Eng
G.J.S.
G.V.V.
O.J.C.
Roda B
Teiste
Wilhel
B.Z.C.'14 JO14-1 3-1 - - - 1-2 - -
FC Engelen JO14-2 - - - - - 0-9 4-3
G.J.S. JO14-1 - - - 1-0 - 0-1 -
G.V.V. JO14-1 5-1 - 3-1 - 4-1 - -
O.J.C. Rosmalen MO15-1 1-1 - - 0-3 - - -
Roda B. / Bom. JO14-1 - 5-2 3-0 - - - -
Teisterbanders JO14-1 10-0 - - - - - 6-2
Wilhelmina JO14-2 - - - 1-5 0-0 - -

Eindstanden voorjaarsreeksen junioren seizoen 2019 - 2020
i.v.m. COVID-19 virus, zijn de competities na 8 maart 2020 beŽindigd.
Alle teams in B-categorie speelden halve competities

Teisterbanders JO13-1

  4e klasse R4 403 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 O.J.C. Rosmalen JO13-6 4 3 0 1 9 24 - 8
*2 Teisterbanders JO13-1 4 3 0 1 9 11 - 9
3 Emplina JO13-3 4 3 0 1 9 7 - 5
4 M.V.V.'58 JO13-2 3 2 0 1 6 13 - 6
5 FC Engelen JO13-3 3 2 0 1 6 7 - 10
6 Zwaluw VFC JO13-4 4 2 0 2 6 12 - 7
7 D.S.C. JO13-2 4 2 0 2 6 8 - 8
8 Margriet JO13-3 3 1 0 2 3 7 - 11
9 Nulandia JO13-2 3 1 0 2 3 5 - 13
10 R.K.T.V.C. JO13-3 4 1 0 3 3 11 - 21
11 SV TOP JO13-3 4 0 0 4 0 3 - 10

4e klasse 403
D.S.C.
Emplin
FC Eng
M.V.V.
Margri
Nuland
O.J.C.
R.K.T.
SV TOP
Teiste
Zwaluw
D.S.C. JO13-2 - - - - - 4-1 - - - 1-4
Emplina JO13-3 2-1 - - - - - - - - 2-0
FC Engelen JO13-3 - - - 2-1 - - 2-7 - - -
M.V.V.'58 JO13-2 - 2-3 - - - - - - - -
Margriet JO13-3 - - - - 4-2 2-7 - - - -
Nulandia JO13-2 - - - - - - - 2-0 - -
O.J.C. Rosmalen JO13-6 - - - - - 9-1 - - 7-1 -
R.K.T.V.C. JO13-3 - - - 2-7 - - - - 2-5 -
SV TOP JO13-3 1-2 - 2-3 - - - - - - -
Teisterbanders JO13-1 - 2-0 - - - - - - 3-0 -
Zwaluw VFC JO13-4 - - - 1-4 - - - 7-0 - -

Teisterbanders JO11-1

  3e klasse R4 304 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Asperen JO11-2G 3 3 0 0 9 22 - 8
*2 Teisterbanders JO11-1 3 3 0 0 9 19 - 8
3 Nivo Sparta JO11-3 3 3 0 0 9 11 - 5
4 Tricht JO11-1 4 3 0 1 9 23 - 9
5 B.M.C. JO11-2 4 2 1 1 7 23 - 12
6 O.J.C. Rosmalen JO11-3 4 2 0 2 6 16 - 13
7 Wilhelmina JO11-2 4 1 0 3 3 11 - 24
8 Beesd JO11-1 4 1 0 3 3 13 - 28
9 Rhelico JO11-1 4 0 1 3 1 9 - 14
10 H.R.C.'14 JO11-1G 2 0 0 2 0 3 - 10
11 M.E.C.'07 JO11-1 3 0 0 3 0 5 - 24

3e klasse 304
Aspere
B.M.C.
Beesd
H.R.C.
M.E.C.
Nivo S
O.J.C.
Rhelic
Teiste
Theole
Tricht
Wilhel
Asperen JO11-2G - - - - - - - - - 6-4 -
B.M.C. JO11-2 - 13-2 - - - - - - - - 5-0
Beesd JO11-1 2-5 - - - - - - - - - 7-6
H.R.C.'14 JO11-1G - - - - - 1-4 - - - - -
M.E.C.'07 JO11-1 2-11 - - - - - - - - 0-7 -
Nivo Sparta JO11-3 - - 4-2 - - 4-3 - - - - -
O.J.C. Rosmalen JO11-3 - - - - 6-3 - - 3-5 - - -
Rhelico JO11-1 - 4-4 - - - 0-3 - - - - -
Teisterbanders JO11-1 - - - - - - - 4-3 - - -
Theole JO11-4 - - - - - - - - - - -
Tricht JO11-1 - 6-1 - 6-2 - - - - - - -
Wilhelmina JO11-2 - - - - - - - 3-2 2-10 - -

Teisterbanders JO11-2

  5e klasse R4 519 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 W.N.C. JO11-1 4 4 0 0 12 38 - 8
2 Theole JO11-4 4 3 0 1 9 17 - 10
3 Buren JO11-1G 4 3 0 1 9 13 - 8
4 G.V.V. JO11-2 2 2 0 0 6 16 - 1
5 R.K.T.V.C. JO11-2 2 2 0 0 6 12 - 1
6 Vuren JO11-2 3 2 0 1 6 16 - 5
7 Tricht JO11-2 4 2 0 2 6 12 - 16
*8 Teisterbanders JO11-2 3 1 0 2 3 11 - 19
9 I.S.C. JO11-1G 4 1 0 3 3 9 - 24
10 SC Everstein JO11-2G 4 1 0 3 3 8 - 28
11 Herovina JO11-2 3 0 1 2 1 3 - 17
12 H.S.S.C.'61 JO11-2 4 0 1 3 1 5 - 15
13 Ophemert JO11-1 3 0 0 3 0 9 - 17

5e klasse 519
Buren
G.V.V.
H.S.S.
Herovi
I.S.C.
Opheme
R.K.T.
SC Eve
Teiste
Theole
Tricht
Vuren
W.N.C.
Buren JO11-1G - - - - - - - - - 3-1 - 2-4
G.V.V. JO11-2 - - - - - - - - - - - -
H.S.S.C.'61 JO11-2 1-4 - - - - - - - - - 1-5 -
Herovina JO11-2 - - 1-1 - - - - - - - - -
I.S.C. JO11-1G - - - 4-2 - 0-9 - - - - - 3-9
Ophemert JO11-1 - - - - - - - - 2-6 - - -
R.K.T.V.C. JO11-2 - - - - - - - - - - 3-1 -
SC Everstein JO11-2G - 0-8 - - - 5-3 - - - - - -
Teisterbanders JO11-2 - - - - - - - 7-2 - 1-4 - -
Theole JO11-4 2-4 - 5-2 - 4-2 - - - - - - -
Tricht JO11-2 - 1-8 - - - 6-4 - - - - - -
Vuren JO11-2 - - - - - - - 10-1 - - - -
W.N.C. JO11-1 - - - 12-0 - - - - 13-3 - - -

Eindstanden najaarsreeksen junioren
Alle teams in B-categorie speelden halve competities
seizoen 2019 - 2020

Teisterbanders JO19-2

  4e klasse R4 A412 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Emplina JO19-5  11  9  0  2  27  70  - 16 
2  Haarsteeg JO19-1  11  8  1  2  25  61  - 17 
3  B.V.V. JO19-2  9  8  0  1  24  70  - 26 
4  Zwaluw VFC JO19-3  11  6  1  4  19  30  - 31 
*5 Teisterbanders JO19-2  8  5  2  1  17  43  - 17 
6  R.K.D.V.C. JO19-4  9  5  2  2  17  39  - 12 
7  S.C.G.'18 JO19-4  10  4  1  5  13  18  - 28 
8  Wilhelmina JO19-3  10  4  0  6  12  26  - 53 
9  O.J.C. Rosmalen JO19-6  11  3  1  7  10  24  - 30 
10  B.M.C. JO19-3  10  2  1  7  7  21  - 45 
11  Hedel JO19-2G  10  1  0  9  3  8  - 73 
12  Den Dungen JO19-3  10  0  1  9  1  11  - 73 

4e klasse A412
B.M.C.
B.V.V.
Den Du
Emplin
Haarst
Hedel
O.J.C.
R.K.D.
S.C.G.
Teiste
Wilhel
Zwaluw
B.M.C. JO19-3 - - 1-3 - - 2-3 1-5 0-3 - - 3-4
B.V.V. JO19-2 - - - - 10-0 - - 6-2 7-3 8-2 -
Den Dungen JO19-3 3-3 3-16 0-14 1-6 - - - - - 0-6 -
Emplina JO19-5 - 11-6 - 4-1 12-0 4-0 - - 2-4 6-2 -
Haarsteeg JO19-1 11-0 3-5 - - 10-0 - 3-1 - - 9-1 -
Hedel JO19-2G 2-6 - 4-2 - - - 0-10 1-3 - - 1-4
O.J.C. Rosmalen JO19-6 - 0-6 7-1 - 2-6 8-0 - - 0-2 - 0-3
R.K.D.V.C. JO19-4 - - 7-1 1-0 - - 3-3 1-1 - 10-0 -
S.C.G.'18 JO19-4 - - 5-0 0-8 0-3 - 2-1 - 0-2 - 1-3
Teisterbanders JO19-2 10-2 - - - 3-3 8-0 - 3-0 - 12-2 -
Wilhelmina JO19-3 1-3 - - - - - 1-0 - 5-1 - 6-4
Zwaluw VFC JO19-3 - 2-6 5-0 1-6 0-6 - - 3-1 - 1-1 -

Teisterbanders JO16-1

  4e klasse R4 B403 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Asperen JO16-1 10 9 0 1 27 71 - 17
2 Wadenoijen JO16-1 9 7 1 1 22 44 - 10
3 S.V.W. JO16-1 10 7 1 2 22 31 - 17
4 SC Everstein JO16-1 10 6 1 3 19 23 - 24
5 Woudrichem JO16-1 10 5 1 4 16 39 - 36
6 V.V.A.C. JO16-1 9 3 0 6 9 25 - 31
7 Drechtstreek JO16-3 9 2 3 4 9 19 - 28
*8 Teisterbanders JO16-1 10 2 3 5 9 19 - 27
9 Arkel JO16-1 8 1 3 4 6 18 - 42
10 SteDoCo JO16-1 7 1 1 5 4 13 - 29
11 Achilles Veen JO16-1 8 0 0 8 0 10 - 51

4e klasse B403
Achill
Arkel
Aspere
Drecht
S.V.W.
SC Eve
SteDoC
Teiste
V.V.A.
Wadeno
Well J
Woudri
Achilles Veen JO16-1 - 1-8 - 0-4 - - 1-6 - - - -
Arkel JO16-1 4-3 1-14 2-2 3-3 - - - - - - 3-4
Asperen JO16-1 - - - 7-2 - - - 8-1 2-1 - 10-2
Drechtstreek JO16-3 6-1 - 4-2 - 0-0 - - - - - 3-6
S.V.W. JO16-1 - - - 3-2 5-0 - 2-0 4-1 0-1 - -
SC Everstein JO16-1 2-1 7-1 1-7 - - 3-2 - - - - 4-1
SteDoCo JO16-1 - - 2-9 - 0-4 - 2-4 3-1 3-3 - -
Teisterbanders JO16-1 - 2-2 2-4 1-1 - 1-2 - 0-5 - - -
V.V.A.C. JO16-1 - 7-2 - 6-0 - 2-4 - - 0-5 - 2-5
Wadenoijen JO16-1 12-1 - - 7-1 - 4-0 - 6-1 - - -
Well JO16-1 - - - - - - - - - - -
Woudrichem JO16-1 9-2 - - - 3-4 - 5-1 2-2 - 2-5 -

Teisterbanders JO14-1

  2e klasse R4 C202 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 R.P.C. JO14-1 11 10 1 0 31 49 - 14
2 sv B.L.C. JO14-1 12 9 1 2 28 57 - 25
3 FC Engelen JO14-1 12 7 2 3 23 43 - 35
4 vv Trinitas Oisterwijk JO14-2 12 7 1 4 22 36 - 23
5 B.M.C. JO14-1 11 6 2 3 20 30 - 17
6 Marvilde JO14-1 11 6 1 4 19 36 - 24
7 O.D.C. JO14-2G 12 5 2 5 17 32 - 22
8 sv Reeshof JO14-1 12 4 1 7 13 31 - 37
9 Helvoirt JO14-1G 11 3 0 8 9 21 - 43
10 S.B.C. JO14-2 11 2 2 7 8 27 - 68
11 Emplina JO14-1 11 2 1 8 7 13 - 35
12 Leerdam Sport'55 JO14-1 7 1 2 4 5 11 - 17
*13 Teisterbanders JO14-1 9 1 0 8 3 8 - 34

2e klasse C202
B.M.C.
Emplin
FC Eng
Helvoi
Leerda
Marvil
O.D.C.
R.P.C.
S.B.C.
sv B.L
sv Ree
Teiste
UNA JO
vv Tri
B.M.C. JO14-1 1-0 - - - - 6-0 0-3 - - 4-2 - - 0-2
Emplina JO14-1 - 0-2 0-5 - - 2-1 1-3 - - 2-2 2-0 - -
FC Engelen JO14-1 3-2 - - - - - 3-3 5-7 - 6-5 6-0 - 4-3
Helvoirt JO14-1G 1-3 - 2-6 - 0-8 0-5 - 5-1 2-6 2-3 - - -
Leerdam Sport'55 JO14-1 - - 3-3 1-2 - 1-1 - - - - - - -
Marvilde JO14-1 0-4 3-2 3-1 - 2-1 - - - - - - - -
O.D.C. JO14-2G - - 5-0 - - 1-1 - - 1-2 5-2 - - 1-2
R.P.C. JO14-1 - - - 3-2 - 6-3 3-0 11-0 4-2 5-1 - - 4-2
S.B.C. JO14-2 3-3 8-2 - - - 1-12 1-8 - 1-11 - - - 3-3
sv B.L.C. JO14-1 3-3 7-2 2-4 - 5-1 3-1 - - - - - - -
sv Reeshof JO14-1 - - - - 2-4 1-2 - - 6-1 2-3 2-1 - 3-2
Teisterbanders JO14-1 0-4 - - - - - 2-4 0-4 2-1 2-7 - - 1-4
UNA JO14-2 - - - - - - - - - - - - -
vv Trinitas Oisterwijk JO14-2 - 3-0 - 7-0 2-0 4-1 - - - 2-6 - - -

Eindstanden najaarsreeksen pupillen
Standen JO8, JO9 en JO10 werden per seizoen 2018 - 2019 niet meer gepubliceerd
seizoen 2019 - 2020

Teisterbanders JO13-1

  4e klasse R4 D407 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 G.V.V. JO13-1 8 7 1 0 22 53 - 7
2 Heukelum JO13-1 8 6 2 0 20 52 - 6
3 Herovina JO13-1 9 6 0 3 18 40 - 30
4 Beesd JO13-1 8 4 2 2 14 40 - 22
*5 Teisterbanders JO13-1 8 4 0 4 12 27 - 32
6 R.K.T.V.C. JO13-3 8 3 0 5 9 15 - 38
7 M.E.C.'07 JO13-1 7 2 0 5 6 21 - 33
8 O.J.C. Rosmalen JO13-7 8 2 0 6 6 18 - 36
9 Theole JO13-3 7 1 1 5 4 11 - 39
10 W.N.C. JO13-1 7 1 0 6 3 6 - 40

4e klasse D407
Beesd
G.V.V.
Herovi
Heukel
M.E.C.
O.J.C.
R.K.T.
Teiste
Theole
W.N.C.
Beesd JO13-1 - 3-5 3-3 - - 11-3 7-1 - 7-0
G.V.V. JO13-1 6-3 - 0-0 9-0 - - 8-2 - 11-0
Herovina JO13-1 - 2-3 - - 6-1 3-0 5-3 6-8 -
Heukelum JO13-1 - - 8-1 10-1 - - - 12-1 -
M.E.C.'07 JO13-1 - - 3-4 - - - 3-5 6-0 -
O.J.C. Rosmalen JO13-7 4-6 0-10 - 0-6 1-5 - - 5-0 -
R.K.T.V.C. JO13-3 - 0-6 - 0-7 - 3-1 - - 4-1
Teisterbanders JO13-1 - - - - - 0-6 8-2 7-1 -
Theole JO13-3 0-0 - - - - - 1-3 - -
W.N.C. JO13-1 - - 1-8 0-6 4-3 - - 0-1 -

Teisterbanders JO12-1G

  4e klasse R4 D409 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Well JO12-1 10 8 2 0 26 72 - 8
2 Nivo Sparta JO12-2 10 7 3 0 24 41 - 17
3 S.C.Z. JO12-1G 9 7 2 0 23 68 - 13
4 I.S.C. JO12-1G 11 7 0 4 21 35 - 37
5 M.V.V.'58 JO12-1 9 5 1 3 16 52 - 24
6 B.Z.S. JO12-2 10 5 0 5 15 39 - 34
*7 Teisterbanders JO12-1G 9 4 1 4 13 19 - 41
8 A.S.H. JO12-1 9 4 0 5 12 28 - 27
9 Haaften JO12-1G 9 3 0 6 9 19 - 34
10 Ophemert JO12-1G 10 1 1 8 4 20 - 64
11 M.E.C.'07 JO12-2G 10 1 0 9 3 11 - 55
12 Kerkwijk JO12-1 10 1 0 9 3 26 - 76

4e klasse D409
A.S.H.
B.Z.S.
Haafte
I.S.C.
Kerkwi
M.E.C.
M.V.V.
Nivo S
Opheme
S.C.Z.
Teiste
Well J
A.S.H. JO12-1 - - 1-0 - 7-0 - - - 0-4 - 0-9
B.Z.S. JO12-2 2-1 - 2-4 11-2 - - 2-3 5-1 - - 0-6
Haaften JO12-1G - - - 5-3 - - 0-4 5-2 - 2-3 -
I.S.C. JO12-1G - - 4-0 4-3 4-0 - 2-4 3-1 - - 1-6
Kerkwijk JO12-1 2-8 - - - 2-4 - - 10-1 0-12 2-3 -
M.E.C.'07 JO12-2G - 0-4 1-4 - - - - - 1-5 - 0-6
M.V.V.'58 JO12-1 - 6-1 4-2 2-5 - 8-2 - - 1-1 - -
Nivo Sparta JO12-2 5-4 - - - 8-2 9-1 4-2 - - 1-1 -
Ophemert JO12-1G 2-6 - - - - 6-2 1-17 2-2 - 3-4 -
S.C.Z. JO12-1G - 9-3 7-1 16-2 - - - - 10-1 - 4-4
Teisterbanders JO12-1G 3-1 2-9 - 2-6 - - 1-10 - - - -
Well JO12-1 - - 6-0 - 20-0 - 7-2 1-1 - - 7-0

Teisterbanders JO11-1

  3e klasse R4 E309 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 O.J.C. Rosmalen JO11-8 10 10 0 0 30 73 - 22
2 B.Z.S. JO11-1 11 10 0 1 30 79 - 15
*3 Teisterbanders JO11-1 10 8 0 2 24 52 - 23
4 Nivo Sparta JO11-3 10 7 0 3 21 48 - 28
5 Theole JO11-3 11 5 2 4 17 31 - 28
6 Tricht JO11-1 10 5 0 5 15 41 - 38
7 Zwaluw VFC JO11-4 10 4 1 5 13 31 - 39
8 Beesd JO11-1 11 4 1 6 13 36 - 45
9 M.E.C.'07 JO11-1 10 3 2 5 11 35 - 56
10 O.J.C. Rosmalen JO11-5 11 2 0 9 6 22 - 74
11 G.V.V.'63 JO11-1G 9 0 1 8 1 18 - 60
12 D.S.C. JO11-2 11 0 1 10 1 21 - 59

3e klasse D309
B.Z.S.
Beesd
D.S.C.
G.V.V.
M.E.C.
Nivo S
O.J.C.
O.J.C.
Teiste
Theole
Tricht
Zwaluw
B.Z.S. JO11-1 7-2 13-0 13-0 6-3 2-1 - 3-5 - - - -
Beesd JO11-1 - - - 3-3 1-4 - 2-5 - 2-6 - 2-3
D.S.C. JO11-2 - 2-5 3-3 1-5 - - - 2-3 - 3-6 -
G.V.V.'63 JO11-1G - 3-6 - - - 1-3 - 2-4 0-6 - -
M.E.C.'07 JO11-1 - - - 9-5 - 4-3 - 2-8 1-1 6-9 -
Nivo Sparta JO11-3 - - 6-1 11-3 8-0 - 0-8 - - - 5-2
O.J.C. Rosmalen JO11-5 1-12 1-5 2-1 - - 4-5 - - - 3-9 1-7
O.J.C. Rosmalen JO11-8 - - 9-4 - 12-2 - 17-1 4-3 - 6-2 -
Teisterbanders JO11-1 0-6 8-2 - - - - 10-1 - 4-1 5-2 -
Theole JO11-3 1-5 - 3-1 - - 3-6 3-2 2-3 - - 4-4
Tricht JO11-1 1-5 3-6 - - - 4-2 - - - 0-1 5-1
Zwaluw VFC JO11-4 1-7 - 4-3 5-1 - - - 3-4 1-7 - -

Eindstanden voorjaarsreeksen junioren
Alle teams in B-categorie speelden halve competities
seizoen 2018 - 2019

Teisterbanders JO17-1

  3e klasse R4 B305 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Sparta'30 JO17-1 10 9 0 1 27 48 - 9
2 O.J.C. Rosmalen JO17-6 10 8 0 2 24 55 - 19
3 Hedel JO17-1 10 7 1 2 22 52 - 20
4 Asperen JO17-1 10 6 2 2 20 37 - 22
5 A.S.H. JO17-1 10 6 1 3 19 39 - 26
6 Beesd JO17-1 10 4 1 5 13 25 - 26
*7 Teisterbanders JO17-1 10 4 0 6 12 33 - 38
8 D.S.C. JO17-2 10 4 0 6 12 16 - 26
9 M.E.C.'07 JO17-1 10 3 0 7 9 28 - 32
10 Buren JO17-1 10 1 1 8 4 22 - 33
11 Theole JO17-2 10 0 0 10 0 7 - 111

3e klasse B305
A.S.H.
Aspere
Beesd
Buren
D.S.C.
Hedel
M.E.C.
O.J.C.
Sparta
Teiste
Theole
A.S.H. JO17-1 - - 4-1 - - 7-4 - - 7-2 13-2
Asperen JO17-1 1-1 2-2 - 4-1 - - - - - 11-0
Beesd JO17-1 0-2 - 3-0 3-0 - 4-2 3-6 - - -
Buren JO17-1 - 2-6 - - 2-2 0-1 3-6 0-3 - 12-0
D.S.C. JO17-2 0-1 - - 3-1 3-2 - - 1-2 1-3 -
Hedel JO17-1 6-3 6-3 2-0 - - - 4-1 - 4-2 19-0
M.E.C.'07 JO17-1 - 2-3 - - 1-2 1-5 - 0-3 5-2 -
O.J.C. Rosmalen JO17-6 4-1 2-3 - - 8-1 - 5-2 - 11-0 -
Sparta'30 JO17-1 6-0 5-1 6-1 - - 5-2 - 1-2 6-2 -
Teisterbanders JO17-1 - 1-3 4-0 5-1 - - - - - 12-0
Theole JO17-2 - - 2-9 - 1-4 - 1-10 1-10 0-11 -

Teisterbanders MO17-1

  2e klasse R4 M06 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 R.K.T.V.C. MO17-1 11 8 1 2 25 32 - 9
2 A.S.H. MO17-1 11 8 1 2 25 28 - 8
3 Vuren MO17-1 11 6 3 2 21 28 - 8
4 SC Everstein MO17-1 11 6 3 2 21 19 - 10
5 G.J.S. MO17-1 11 6 2 3 20 32 - 12
6 B.Z.S. MO17-1 11 5 5 1 20 21 - 9
7 Arkel MO17-1 11 4 3 4 15 28 - 20
8 Heukelum MO17-1 11 4 3 4 15 18 - 15
9 Haaften MO17-1 11 3 3 5 12 16 - 19
10 Beesd MO17-1 11 2 1 8 7 12 - 45
11 M.V.V.'58 MO17-1 11 1 1 9 4 14 - 30
12 ST Teisterbanders / SCZ MO17-1 11 0 0 11 0 3 - 66

2e klasse M06
A.S.H.
Arkel
B.Z.S.
Beesd
G.J.S.
Haafte
Heukel
M.V.V.
R.K.T.
SC Eve
ST Tei
Vuren
A.S.H. MO17-1 - - 3-0 0-2 3-2 2-1 - 1-0 - 13-0 -
Arkel MO17-1 1-0 - 8-1 - - - 3-3 - 0-1 6-0 1-3
B.Z.S. MO17-1 1-1 3-0 3-0 - 1-1 - - - 0-0 - -
Beesd MO17-1 - - - - - 1-1 3-1 1-7 - 3-1 0-5
G.J.S. MO17-1 - 4-4 2-2 6-0 - - - 1-2 1-2 - -
Haaften MO17-1 - 0-4 - 3-1 0-4 - 3-0 1-1 - - -
Heukelum MO17-1 - 1-1 0-1 - 1-2 2-0 - - 2-1 - 1-1
M.V.V.'58 MO17-1 1-2 - 1-3 - 0-2 - 2-3 - - 4-1 -
R.K.T.V.C. MO17-1 - 4-0 2-0 - - - 4-2 3-1 - 7-0 2-1
SC Everstein MO17-1 0-1 - - 7-2 - 2-2 - 2-1 1-0 - 0-0
ST Teisterbanders / SCZ MO17-1 - - 0-5 - 0-8 0-4 0-4 - - 1-3 0-9
Vuren MO17-1 0-2 - 2-2 - 1-0 1-0 - 5-0 - - -

Teisterbanders JO15-1

  4e klasse R4 C406 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 B.V.V. JO15-3 10 9 1 0 28 28 - 9
2 H.R.C.'14 JO15-1 10 8 1 1 25 42 - 14
3 W.N.C. JO15-1 10 6 0 4 18 26 - 20
4 Tricht JO15-2 10 5 1 4 16 26 - 20
5 H.S.S.C.'61 JO15-2 10 5 0 5 15 30 - 21
6 R.K.T.V.C. JO15-2 10 5 0 5 15 21 - 21
7 Vuren JO15-1 10 4 1 5 13 22 - 23
8 Arkel JO15-1 10 4 0 6 12 31 - 31
9 L.R.C. JO15-2 10 3 1 6 10 18 - 30
*10 Teisterbanders JO15-1 10 2 1 7 7 9 - 23
11 G.V.V. JO15-1 10 0 2 8 2 8 - 49

4e klasse C406
Arkel
B.V.V.
G.V.V.
H.R.C.
H.S.S.
L.R.C.
R.K.T.
Teiste
Tricht
Vuren
W.N.C.
Arkel JO15-1 - 7-1 - - - - 8-1 3-1 1-3 -
B.V.V. JO15-3 3-0 - 3-0 2-0 4-1 - 3-2 - 4-1 -
G.V.V. JO15-1 - 2-2 1-11 - - - - 0-5 - 0-4
H.R.C.'14 JO15-1 7-2 - - 4-2 - 5-1 3-0 4-1 - -
H.S.S.C.'61 JO15-2 4-5 - 8-0 - 4-1 2-1 - - 3-1 -
L.R.C. JO15-2 4-2 - 3-1 2-2 - 2-3 - 1-6 - -
R.K.T.V.C. JO15-2 4-1 0-1 5-1 - - - 1-0 - - 2-5
Teisterbanders JO15-1 - - 0-0 - 2-1 2-3 - - 2-0 -
Tricht JO15-2 - 2-3 - - 0-3 - 3-1 2-0 - 3-2
Vuren JO15-1 - - 4-2 1-2 - 5-1 1-3 - 3-3 3-2
W.N.C. JO15-1 3-2 1-3 - 1-4 5-3 1-0 - 2-0 - -

Eindstanden voorjaarsreeksen pupillen
Standen JO9 en JO10 werden per dit seizoen niet meer gepubliceerd
seizoen 2018 - 2019

Teisterbanders JO13-1

  2e klasse R4 D14 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 R.K.T.V.C. JO13-1 11 10 1 0 31 57 - 7
2 L.R.C. JO13-1 11 8 1 2 25 35 - 17
3 B.V.V. JO13-1 11 8 1 2 25 29 - 12
4 G.R.C.-14 JO13-1 11 6 3 2 21 20 - 17
5 B.M.C. JO13-1 11 6 1 4 19 23 - 27
6 Den Dungen JO13-1 11 5 1 5 16 27 - 26
7 Haarsteeg JO13-1 11 3 2 6 11 28 - 25
8 O.J.C. Rosmalen JO13-2 11 2 4 5 10 20 - 29
9 Haaften JO13-1 11 3 1 7 10 25 - 35
*10 Teisterbanders JO13-1 11 2 3 6 9 14 - 31
11 Tricht JO13-1 11 1 2 8 5 14 - 35
12 sv B.L.C. JO13-1 11 1 2 8 5 22 - 53

1e klasse D14
B.M.C.
B.V.V.
Den Du
G.R.C.
Haafte
Haarst
L.R.C.
O.J.C.
R.K.T.
sv B.L
Teiste
Tricht
B.M.C. JO13-1 2-6 - - 3-0 1-7 1-2 - 0-7 - 3-2 -
B.V.V. JO13-1 - 3-1 0-1 - - - 3-0 1-4 - 5-1 3-0
Den Dungen JO13-1 2-4 - - - - - 4-2 - 5-0 4-0 2-1
G.R.C.-14 JO13-1 0-0 - 1-1 3-2 2-1 - - - 5-1 - 2-0
Haaften JO13-1 - 2-3 5-3 - - 3-5 - 0-5 5-3 - -
Haarsteeg JO13-1 - 0-3 2-4 - 3-5 - 1-2 - 7-2 - -
L.R.C. JO13-1 - 0-1 4-1 4-1 - 3-2 - 0-3 - - -
O.J.C. Rosmalen JO13-2 0-2 - - 1-3 4-1 - 2-2 - - - 0-0
R.K.T.V.C. JO13-1 - - 4-0 5-0 - 2-2 - 5-1 7-2 5-0 -
sv B.L.C. JO13-1 1-4 1-1 - - - - 0-6 5-5 - 3-0 4-8
Teisterbanders JO13-1 - - - 2-2 2-1 1-1 1-3 3-3 - - -
Tricht JO13-1 0-3 - - - 1-1 0-2 2-6 - 1-10 - 1-2

Teisterbanders JO12-1G

  4e klasse R4 D408 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 R.K.T.V.C. JO12-2 11 10 0 1 30 55 - 14
2 Tricht JO12-1 11 8 3 0 27 35 - 7
3 W.N.C. JO12-1 11 8 2 1 26 68 - 23
4 D.S.S.'14 JO12-1G 11 7 1 3 22 63 - 31
*5 Teisterbanders JO12-1G 11 6 2 3 20 30 - 15
6 Nivo Sparta JO12-4 11 5 2 4 17 44 - 38
7 Herovina JO12-1 11 5 1 5 16 36 - 29
8 Asperen JO12-1 11 4 0 7 12 33 - 60
9 I.S.C. JO12-1G 11 3 2 6 11 37 - 40
10 D.S.C. JO12-1 11 2 0 9 6 27 - 75
11 Vuren JO12-1 11 1 1 9 4 38 - 68
12 R.K.T.V.C. JO12-3 11 0 0 11 0 10 - 76

4e klasse D408
Aspere
D.S.C.
D.S.S.
Herovi
I.S.C.
Nivo S
R.K.T.
R.K.T.
Teiste
Tricht
Vuren
W.N.C.
Asperen JO12-1 - 2-9 1-2 - - - 7-0 - - 8-4 2-8
D.S.C. JO12-1 2-8 - 4-8 - 0-9 3-7 - - - 7-6 0-14
D.S.S.'14 JO12-1G - 6-3 - 10-3 9-0 - - 1-3 1-2 - -
Herovina JO12-1 - - 5-6 4-1 - 0-2 - 2-2 - 5-4 -
I.S.C. JO12-1G 1-3 7-1 - - - 2-4 7-1 - 3-3 - -
Nivo Sparta JO12-4 7-0 - - 4-2 4-4 1-5 7-5 - - - -
R.K.T.V.C. JO12-2 8-1 - 5-0 - - - - 3-0 - 7-4 3-1
R.K.T.V.C. JO12-3 - 0-6 1-10 0-7 - - 1-11 1-2 1-4 - -
Teisterbanders JO12-1G 13-1 4-1 - - 1-0 3-2 - - 0-1 2-2 -
Tricht JO12-1 6-0 6-0 - 3-0 - 1-1 1-0 - - - 1-1
Vuren JO12-1 - - 3-7 - 3-4 4-8 - 2-0 - 0-7 6-13
W.N.C. JO12-1 - - 4-4 2-1 6-5 5-1 - 13-0 1-0 - -

Teisterbanders JO11-1

  2e klasse R4 E205 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 H.R.C.'14 JO11-1G 10 9 0 1 27 52 - 21
2 O.J.C. Rosmalen JO10-1 10 8 1 1 25 67 - 19
3 Tricht JO11-1 10 8 0 2 24 48 - 22
4 M.E.C.'07 JO11-1 10 5 1 4 16 42 - 35
5 ST Alem / R.K.V.S.C. JO11-1G 10 5 0 5 15 37 - 50
6 SJO BZC '14 JO11-1 10 4 2 4 14 38 - 30
7 NOAD '32 JO11-1 10 4 2 4 14 28 - 34
8 Sliedrecht JO11-2 10 3 1 6 10 24 - 43
*9 Teisterbanders JO11-1 10 1 3 6 6 25 - 40
10 Den Dungen JO11-2 10 2 0 8 6 12 - 62
11 Stedoco JO11-1 10 0 2 8 2 24 - 41

2e klasse D309
Den Du
H.R.C.
M.E.C.
NOAD '
O.J.C.
SJO BZ
Sliedr
ST Ale
Stedoc
Teiste
Tricht
Den Dungen JO11-2 - 1-3 0-3 1-14 - - - 3-2 3-2 -
H.R.C.'14 JO11-1G 8-0 - - 3-0 3-2 - 1-5 - - -
M.E.C.'07 JO11-1 - 3-5 - 3-4 - 8-4 6-1 5-1 5-1 -
NOAD '32 JO11-1 - 2-4 2-2 - 3-3 2-1 - 3-2 - 1-2
O.J.C. Rosmalen JO10-1 - - - 11-2 7-1 - - - 10-0 3-2
SJO BZC '14 JO11-1 8-1 - 6-5 - - 1-2 10-2 - - 2-3
Sliedrecht JO11-2 3-0 3-9 - - 1-7 - - - 3-3 0-6
ST Alem / R.K.V.S.C. JO11-1G 9-2 - - 6-5 3-8 - 4-2 - - 3-6
Stedoco JO11-1 - 4-7 - - 3-3 2-3 3-5 2-4 2-2 -
Teisterbanders JO11-1 - 2-7 - 3-5 - 2-2 - 8-0 - -
Tricht JO11-1 10-1 0-5 10-2 - - - - - 6-3 3-2

Teisterbanders JO11-2

  6e klasse R4 E603 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Drechtstreek JO11-4 10 9 1 0 28 67 - 10
2 Haaften JO11-1G 10 7 1 2 22 52 - 26
3 Kerkwijk JO11-2 9 6 0 3 18 56 - 27
4 Sliedrecht JO11-5 10 5 1 4 16 42 - 27
5 Kozakken Boys JO11-5 10 5 1 4 16 35 - 33
6 M.E.C.'07 JO11-2 10 5 0 5 15 30 - 33
7 Vuren JO11-2 10 3 3 4 12 31 - 47
*8 Teisterbanders JO11-2 9 3 1 5 10 22 - 40
9 I.F.C. JO11-4 10 2 1 7 7 33 - 74
10 Pelikaan JO11-3 10 1 3 6 6 24 - 52
11 Rijsoord JO11-3G 10 1 2 7 5 18 - 41

6e klasse E603
Drecht
Haafte
I.F.C.
Kerkwi
Kozakk
M.E.C.
Pelika
Rijsoo
Sliedr
Teiste
Vuren
Drechtstreek JO11-4 6-2 17-0 - - - 6-0 - 5-1 13-1 3-3
Haaften JO11-1G - - 8-3 - 3-0 - 12-0 4-2 7-0 -
I.F.C. JO11-4 - 1-4 4-12 11-3 2-6 - 3-5 - - 6-6
Kerkwijk JO11-2 2-3 - - - 6-1 8-1 - - - 12-1
Kozakken Boys JO11-5 0-5 9-0 - 4-2 - - 2-1 1-1 - -
M.E.C.'07 JO11-2 1-6 - - - 3-2 1-5 - 3-4 - -
Pelikaan JO11-3 - 4-4 3-4 - 3-10 - 2-2 - 2-2 -
Rijsoord JO11-3G 0-3 - - 4-6 - 1-4 - - - 3-3
Sliedrecht JO11-5 - - 14-2 1-5 - - 10-2 1-0 5-1 -
Teisterbanders JO11-2 - - 4-0 - 2-3 2-7 - 5-2 - 5-1
Vuren JO11-2 - 1-8 - - 5-1 2-4 5-2 - 4-3 -

Eindstanden najaarsreeksen junioren
Alle teams in B-categorie speelden halve competities
seizoen 2018 - 2019

Teisterbanders JO17-1

  3e klasse R4 B306 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Lekvogels JO17-1 10 7 2 1 23 37 - 16
*2 Teisterbanders JO17-1 9 6 0 3 18 29 - 19
3 H.S.S.C.'61 JO17-1 9 6 0 3 18 31 - 24
4 Sparta'30 JO17-1 9 5 1 3 16 37 - 19
5 Asperen JO17-1 10 4 3 3 15 32 - 28
6 M.E.C.'07 JO17-1 8 4 2 2 14 21 - 16
7 A.S.H. JO17-1 9 4 0 5 12 25 - 23
8 Beesd JO17-1 10 4 0 6 12 13 - 19
9 Tricht JO17-2 9 2 2 5 8 17 - 24
10 Haaften JO17-1 9 2 1 6 7 17 - 39
11 sv Meerkerk JO17-1 10 1 1 8 4 21 - 53

3e klasse B306
A.S.H.
Aspere
Beesd
H.S.S.
Haafte
Lekvog
M.E.C.
Sparta
sv Mee
Teiste
Tricht
A.S.H. JO17-1 - 0-2 - 6-2 0-5 - - 4-1 - 3-2
Asperen JO17-1 1-6 - 4-1 9-2 6-2 - - - - 1-2
Beesd JO17-1 - 0-1 1-3 1-2 - 0-2 2-1 - - -
H.S.S.C.'61 JO17-1 2-1 - - - 2-4 - - - 3-2 -
Haaften JO17-1 - - - 4-2 2-4 - - 2-5 - 2-2
Lekvogels JO17-1 - - 3-0 - - 1-1 4-3 10-0 2-0 -
M.E.C.'07 JO17-1 5-3 3-3 - 3-5 - - 1-4 2-0 - -
Sparta'30 JO17-1 3-2 2-2 - - 4-0 - - - - 5-2
sv Meerkerk JO17-1 - 4-4 2-4 2-7 - - - 2-12 3-4 2-4
Teisterbanders JO17-1 - 6-1 5-2 - 6-1 - 0-4 4-3 - -
Tricht JO17-2 - - 0-1 3-6 - 2-2 - - - 0-2

Teisterbanders MO17-1

  2e klasse R4 M07 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Ophemert MO17-1 11 11 0 0 33 57 - 3
2 M.E.C.'07 MO17-1 11 8 0 3 24 29 - 21
3 Nivo Sparta MO17-1 9 7 1 1 22 55 - 11
4 Tricht MO17-1 9 7 0 2 21 32 - 32
5 SC Everstein MO17-1 11 6 0 5 18 26 - 22
6 Theole MO17-1 7 5 0 2 15 25 - 7
7 M.V.V.'58 MO17-1 10 4 0 6 12 14 - 25
8 R.K.T.V.C. MO17-1 9 3 1 5 10 23 - 24
9 Haaften MO17-1 8 3 0 5 9 12 - 17
10 B.Z.S. MO17-1 10 1 1 8 4 9 - 41
11 ST Teisterbanders / SCZ MO17-1 10 0 2 8 2 3 - 43
12 Beesd MO17-1 11 0 1 10 1 4 - 43

2e klasse M07
B.Z.S.
Beesd
Haafte
M.E.C.
M.V.V.
Nivo S
Opheme
R.K.T.
SC Eve
ST Tei
Theole
Tricht
B.Z.S. MO17-1 3-0 0-2 2-3 - - 0-9 - - 0-0 1-7 -
Beesd MO17-1 - 3-5 - 0-3 - - - 0-3 1-1 - 0-1
Haaften MO17-1 - - 0-1 - 2-5 0-1 - - - - 0-3
M.E.C.'07 MO17-1 - 1-0 - 7-1 1-5 - 4-1 - 4-0 - -
M.V.V.'58 MO17-1 4-0 - - - - 0-5 1-0 1-4 - 0-1 -
Nivo Sparta MO17-1 - 12-0 - - 3-1 - - 5-0 - - 10-0
Ophemert MO17-1 - 7-0 - 4-0 - 2-1 3-0 - 8-0 - -
R.K.T.V.C. MO17-1 6-1 3-0 - - - 5-5 - - - - 3-5
SC Everstein MO17-1 2-0 - 3-1 2-3 - - 0-4 5-0 4-1 - -
ST Teisterbanders / SCZ MO17-1 - - 1-2 - 0-2 0-9 - 0-5 - 0-8 -
Theole MO17-1 - 4-0 - 1-2 - - 1-4 - 3-0 - -
Tricht MO17-1 8-2 - - 5-3 5-1 - 1-10 - 4-3 - -

Teisterbanders JO15-1

  3e klasse R4 C307 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 M.E.C.'07 JO15-1 11 10 1 0 31 60 - 9
2 Haaften JO15-1 10 9 0 1 27 57 - 5
3 O.J.C. Rosmalen JO15-4 10 9 0 1 27 55 - 12
4 Wilhelmina JO15-2 11 5 1 5 16 30 - 23
5 Nivo Sparta JO15-2 10 4 2 4 14 33 - 33
6 Beesd JO15-1G 11 4 0 7 12 25 - 48
*7 Teisterbanders JO15-1 10 3 2 5 11 12 - 24
8 W.N.C. JO15-1 10 3 0 7 9 28 - 40
9 L.R.C. JO15-2 10 3 0 7 9 15 - 40
10 Tricht JO15-2 10 3 0 7 9 17 - 43
11 R.K.T.V.C. JO15-2 10 3 0 7 9 16 - 52
12 G.V.V. JO15-1 11 3 0 8 9 15 - 34

3e klasse C307
Beesd
G.V.V.
Haafte
L.R.C.
M.E.C.
Nivo S
O.J.C.
R.K.T.
Teiste
Tricht
W.N.C.
Wilhel
Beesd JO15-1G - 0-8 - 0-7 - 2-7 - 3-0 5-1 - -
G.V.V. JO15-1 2-3 - - 0-7 2-5 0-2 - - 5-1 - 0-4
Haaften JO15-1 - 5-0 - - 7-1 - - 3-0 - 7-0 -
L.R.C. JO15-2 0-5 3-1 0-11 - 1-2 - 4-1 - - - -
M.E.C.'07 JO15-1 - - 3-0 6-1 - 5-2 - 1-1 8-2 - -
Nivo Sparta JO15-2 12-2 - - - 1-5 2-6 2-3 - - 4-3 3-3
O.J.C. Rosmalen JO15-4 - - - 1-0 - - 13-0 - 7-1 9-2 2-0
R.K.T.V.C. JO15-2 3-2 1-3 0-3 - 0-8 - - - 5-4 - 1-7
Teisterbanders JO15-1 - 2-0 - - - 2-2 0-6 2-4 - 2-1 -
Tricht JO15-2 - - 1-9 2-0 - 2-1 - - 0-3 - 3-0
W.N.C. JO15-1 3-2 1-2 - 9-3 1-6 - - 6-1 - - -
Wilhelmina JO15-2 5-1 - 0-4 2-3 1-4 - - - 4-0 - 4-2

Eindstanden najaarsreeksen pupillen
Standen JO9 en JO10 werden per dit seizoen niet meer gepubliceerd
seizoen 2018 - 2019

<Teisterbanders JO13-1

  2e klasse R4 D24 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
*1 Teisterbanders JO13-1 11 9 0 2 27 40 - 18
2 G.J.S. JO13-1 11 8 2 1 26 51 - 26
3 Groot Ammers JO13-1 11 7 2 2 23 34 - 24
4 G.R.C.-14 JO13-1 10 7 1 2 22 24 - 13
5 M.V.V.'58 JO13-1 11 5 2 4 17 30 - 26
6 sv Meerkerk JO13-1 11 5 2 4 17 24 - 24
7 B.Z.S. JO13-1 10 4 1 5 13 25 - 17
8 Lekvogels JO13-1 11 3 4 4 13 25 - 20
9 Leerdam Sport'55 JO13-1 10 3 1 6 10 15 - 27
10 SteDoCo JO13-1G 9 1 3 5 6 15 - 26
11 ST Altena / Almkerk JO13-1 11 2 0 9 6 14 - 30
12 Theole JO13-2 10 0 0 10 0 10 - 56

2e klasse D24
B.Z.S.
G.J.S.
G.R.C.
Groot
Leerda
Lekvog
M.V.V.
ST Alt
SteDoC
sv Mee
Teiste
Theole
B.Z.S. JO13-1 2-0 - 3-5 - 1-1 2-0 3-0 - - - -
G.J.S. JO13-1 - 4-3 4-4 9-2 3-2 - - - - 6-2 -
G.R.C.-14 JO13-1 3-2 - - - - 1-0 - 3-0 - 2-1 4-0
Groot Ammers JO13-1 - - 2-1 1-0 3-2 - - 5-2 0-3 - -
Leerdam Sport'55 JO13-1 2-0 - - - - 2-3 3-2 - 0-2 1-4 -
Lekvogels JO13-1 - - 2-2 - 4-1 3-2 0-1 1-1 - 1-2 -
M.V.V.'58 JO13-1 - 4-4 - 2-2 - - 3-2 4-3 6-2 - 4-1
ST Altena / Almkerk JO13-1 - 1-5 1-2 1-2 - - - 2-3 - 1-6 3-2
SteDoCo JO13-1G - 2-3 - - 1-1 - - - 3-3 - -
sv Meerkerk JO13-1 3-0 2-5 1-3 - - 2-2 - 1-0 - 1-5 -
Teisterbanders JO13-1 3-2 - - 5-1 - - 4-2 - 4-0 - 4-1
Theole JO13-2 0-10 2-8 - 1-9 1-3 2-7 - - - 0-4 -

Teisterbanders JO12-1G

  4e klasse R4 D408 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Hedel JO12-1 11 9 2 0 29 95 - 19
2 Nivo Sparta JO12-3 11 9 1 1 28 88 - 27
3 S.C.Z. JO12-1 11 8 1 2 25 70 - 30
4 Wadenoijen JO12-1 10 7 0 3 21 63 - 24
5 Tricht JO12-1 10 6 2 2 20 71 - 11
6 W.N.C. JO12-1 11 5 2 4 17 45 - 38
7 Herovina JO12-1 11 4 1 6 13 40 - 54
*8 Teisterbanders JO12-1G 10 2 3 5 9 28 - 47
9 Vuren JO12-1 10 3 0 7 9 55 - 80
10 I.S.C. JO12-1G 11 2 2 7 8 33 - 63
11 R.K.T.V.C. JO12-3 11 2 0 9 6 28 - 84
12 D.S.S.'14 JO12-2G 11 0 0 11 0 11 - 150

4e klasse D408
D.S.S.
Hedel
Herovi
I.S.C.
Nivo S
R.K.T.
S.C.Z.
Teiste
Tricht
Vuren
W.N.C.
Wadeno
D.S.S.'14 JO12-2G 1-14 - - - - - 0-10 0-19 4-15 1-11 -
Hedel JO12-1 - 9-0 15-0 7-5 12-0 - 12-0 - - - -
Herovina JO12-1 12-1 - 2-2 1-6 - 1-5 - - 8-6 - 0-3
I.S.C. JO12-1G 10-2 - - 2-6 8-3 2-7 1-1 1-6 - - -
Nivo Sparta JO12-3 23-1 - - - - - 6-6 2-1 6-1 10-2 -
R.K.T.V.C. JO12-3 7-1 - 4-5 - 1-13 1-6 - 1-16 6-7 - -
S.C.Z. JO12-1 17-0 5-5 - - 0-5 - 7-2 - - 5-2 6-2
Teisterbanders JO12-1G - - 3-7 - - 2-4 - - - 1-1 0-7
Tricht JO12-1 - 2-2 8-0 - - - 4-0 2-3 - 1-1 -
Vuren JO12-1 - 2-10 - 9-4 - - 6-12 - 1-12 - 3-10
W.N.C. JO12-1 - 1-4 7-4 5-2 - 4-1 - - - 8-5 3-4
Wadenoijen JO12-1 12-0 3-5 - 7-1 5-6 10-0 - - - - -

Teisterbanders JO11-1

  2e klasse R4 E206 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Lekvogels JO11-1 11 9 2 0 29 85 - 13
2 H.S.S.C.'61 JO11-1 11 9 2 0 29 77 - 27
*3 Teisterbanders JO11-1 11 7 1 3 22 40 - 34
4 M.E.C.'07 JO11-1 11 5 2 4 17 36 - 33
5 Tricht JO11-1 11 5 1 5 16 57 - 28
6 D.S.C. JO11-2 11 3 0 8 9 23 - 72
7 R.K.T.V.C. JO11-2 11 1 0 10 3 21 - 75
8 T.E.C. JO11-1 11 1 0 10 3 23 - 80


Teisterbanders JO11-2

  5e klasse R4 E512 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Beesd JO11-1 11 10 1 0 31 125 - 12
2 M.V.V.'58 JO11-2 11 9 0 2 27 73 - 14
3 Wadenoijen JO11-1G 11 8 1 2 25 88 - 23
4 Rhelico JO11-1 11 8 1 2 25 61 - 37
5 B.Z.S. JO11-2 11 7 0 4 21 44 - 31
6 H.S.S.C.'61 JO11-2 11 5 2 4 17 41 - 57
7 Haaften JO11-2G 11 5 0 6 15 41 - 39
8 Jan van Arckel JO11-1 11 3 1 7 10 22 - 87
9 Ophemert JO11-1 11 3 0 8 9 41 - 55
10 L.R.C. JO11-3 11 3 0 8 9 31 - 65
11 M.E.C.'07 JO11-2 11 1 0 10 3 8 - 67
*12 Teisterbanders JO11-2 11 1 0 10 3 15 - 103

5e klasse E512
B.Z.S.
Beesd
H.S.S.
Haafte
Jan va
L.R.C.
M.E.C.
M.V.V.
Opheme
Rhelic
Teiste
Wadeno
B.Z.S. JO11-2 - 6-0 - 7-0 - 1-0 0-1 - 1-8 - -
Beesd JO11-1 13-0 14-0 4-2 - 11-1 - - 13-0 10-2 - -
H.S.S.C.'61 JO11-2 - - 6-1 4-4 - 4-0 1-3 - 3-3 - 1-15
Haaften JO11-2G 0-8 - - 12-1 - - 0-5 5-2 - - 3-5
Jan van Arckel JO11-1 - 2-15 - - 3-4 3-0 - 4-3 1-10 - 0-15
L.R.C. JO11-3 6-4 - 4-5 1-4 - 7-2 - - - 2-4 -
M.E.C.'07 JO11-2 - 0-10 - 1-7 - - - - 2-7 2-0 0-13
M.V.V.'58 JO11-2 - 0-5 - - 14-0 12-0 11-0 6-1 - 12-2 -
Ophemert JO11-1 1-7 - 4-6 - - 5-3 4-1 - - 16-0 -
Rhelico JO11-1 - - - 6-3 - 8-2 - 1-7 6-3 - 5-3
Teisterbanders JO11-2 0-7 0-25 3-11 0-4 3-4 - - - - 2-5 -
Wadenoijen JO11-1G 2-3 5-5 - - - 7-1 - 4-2 4-2 - 15-1

Eindstanden voorjaarsreeksen junioren
Alle teams in B-categorie speelden halve competities
seizoen 2017 - 2018

Teisterbanders MO19-1

  2e klasse R4 M23 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Nevelo MO19-1 11 10 0 1 30 81 - 23
2 O.J.C. Rosmalen MO19-1 11 10 0 1 30 61 - 12
3 Kerkwijk MO19-1 11 8 0 3 24 34 - 16
4 Nemelaer MO19-1 10 7 1 2 22 35 - 19
5 VCB MO19-1 11 7 0 4 21 46 - 20
6 sv B.L.C. MO19-1 11 6 1 4 19 38 - 33
7 Uno Animo MO19-1 11 4 1 6 13 39 - 48
*8 Teisterbanders MO19-1 11 3 2 6 11 16 - 25
9 Zwaluw VFC MO19-2 11 3 0 8 9 26 - 43
10 FC Engelen MO19-1 11 2 0 9 6 21 - 48
11 Essche Boys MO19-1 10 1 2 7 5 11 - 36
12 Achilles Veen MO19-1 11 0 1 10 1 9 - 94

2e klasse M23
Achill
Essche
FC Eng
Kerkwi
Nemela
Nevelo
O.J.C.
sv B.L
Teiste
Uno An
VCB MO
Zwaluw
Achilles Veen MO19-1 1-3 - 1-8 - - 0-11 - 1-1 - 1-11 2-5
Essche Boys MO19-1 - - 0-3 - 3-6 1-9 - 0-0 3-3 0-3 -
FC Engelen MO19-1 5-0 4-1 - 0-1 1-8 0-9 - - - - -
Kerkwijk MO19-1 - - 3-1 0-1 3-5 - 1-0 - 5-2 3-1 -
Nemelaer MO19-1 12-1 - - - 2-7 - 1-1 - 7-3 - -
Nevelo MO19-1 23-0 - - - - 2-3 8-3 4-1 - 4-3 -
O.J.C. Rosmalen MO19-1 - - - 4-2 3-1 - - - 11-1 1-2 3-0
sv B.L.C. MO19-1 4-1 3-0 4-3 - - - 2-5 - - 5-4 8-4
Teisterbanders MO19-1 - - 4-3 0-1 0-3 - 1-2 0-3 - - 4-2
Uno Animo MO19-1 11-1 - 3-1 - - 3-5 - 6-5 3-4 - 3-2
VCB MO19-1 - - 10-1 - 2-3 - - - 3-1 4-1 3-0
Zwaluw VFC MO19-2 - 4-0 5-2 1-5 2-4 1-9 - - - - -

Teisterbanders JO17-1

  3e klasse R4 B307 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Rhelico JO171 11 10 1 0 31 65 - 18
2 Nivo Sparta JO17-3 11 8 1 2 25 34 - 27
*3 Teisterbanders JO17-1 11 7 1 3 22 35 - 27
4 Asperen JO17-1 10 7 0 3 21 34 - 23
5 M.E.C.'07 JO17-1 11 5 2 4 17 21 - 15
6 G.V.V.'63 JO17-1 9 4 1 4 13 21 - 18
7 Lekvogels JO17-1 11 4 0 7 12 24 - 27
8 H.S.S.C.'61 JO17-1 10 3 2 5 11 28 - 36
9 SC Everstein JO17-1 11 3 1 7 10 27 - 35
10 Kerkwijk JO17-1 11 2 3 6 9 21 - 39
11 R.K.T.V.C. JO17-2 9 2 1 6 7 20 - 38
12 Beesd JO17-2 11 1 1 9 4 10 - 37

3e klasse B307
Aspere
Beesd
G.V.V.
H.S.S.
Kerkwi
Lekvog
M.E.C.
Nivo S
R.K.T.
Rhelic
SC Eve
Teiste
Asperen JO17-1 4-0 - 5-4 - 4-1 2-1 - - - 4-2 -
Beesd JO17-2 - - 3-5 1-1 - - 0-5 - 1-5 - 0-3
G.V.V.'63 JO17-1 - 3-2 7-2 - 0-2 - - - 1-3 - -
H.S.S.C.'61 JO17-1 - - - - 3-1 - 1-3 - 5-5 - 1-2
Kerkwijk JO17-1 4-2 - 1-1 6-2 0-2 1-2 - - - - -
Lekvogels JO17-1 - 5-0 - - - 1-0 2-3 1-3 2-3 3-4 -
M.E.C.'07 JO17-1 - 2-0 2-0 1-1 - - - - 1-5 - 1-1
Nivo Sparta JO17-3 4-0 - 3-2 - 5-1 - 2-1 - - 3-3 1-5
R.K.T.V.C. JO17-2 1-5 3-1 - - 4-4 - 0-7 2-3 - - 1-3
Rhelico JO171 5-1 - - - 10-0 - - 10-2 10-3 4-1 -
SC Everstein JO17-1 - 1-2 2-4 3-4 3-1 - 2-3 - 4-3 - -
Teisterbanders JO17-1 1-7 - 1-3 - 7-2 7-4 - - - 1-5 4-2

Teisterbanders JO17-2

  5e klasse R4 B509 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Ophemert JO17-1 11 9 2 0 29 65 - 15
2 B.Z.S. JO17-3 11 8 1 2 25 59 - 16
3 Heerewaarden JO17-1G 11 8 1 2 25 41 - 20
4 B.Z.S. JO17-2 10 7 3 0 24 47 - 16
5 Nivo Sparta JO17-4 10 6 0 5 18 26 - 26
6 M.V.V.'58 JO17-3 11 5 2 4 17 29 - 24
7 D.S.S.'14 JO17-1 11 3 2 6 11 22 - 21
8 R.K.T.V.C. JO17-3 10 3 0 7 9 21 - 50
9 Hedel JO17-2 11 3 0 8 9 15 - 63
10 D.S.C. JO17-3 11 2 2 7 8 28 - 42
*11 Teisterbanders JO17-2 10 3 0 8 9 20 - 34
12 Den Dungen JO17-3 11 1 1 9 4 10 - 56
Teisterbanders JO17-2, ťťn winstpunt in mindering, in de stand verwerkt.

5e klasse B509
B.Z.S.
B.Z.S.
D.S.C.
D.S.S.
Den Du
Hedel
Heerew
M.V.V.
Nivo S
Opheme
R.K.T.
Teiste
B.Z.S. JO17-2 - 6-3 - - 16-1 4-2 - 2-1 - - 6-1
B.Z.S. JO17-3 1-1 - 3-2 - 6-0 - - - 0-4 13-0 3-0
D.S.C. JO17-3 - 0-6 - - 3-0 - 5-5 2-3 - 1-3 -
D.S.S.'14 JO17-1 1-1 - 1-1 1-2 - - - - - 5-0 2-0
Den Dungen JO17-3 2-4 0-16 1-7 - 1-2 1-1 - - - - -
Hedel JO17-2 - - - 5-3 - - 0-3 0-4 0-12 - 4-3
Heerewaarden JO17-1G - 5-4 5-2 4-1 - 6-2 3-0 - - - -
M.V.V.'58 JO17-3 1-4 2-3 - 2-1 8-0 - - - 3-3 - 2-1
Nivo Sparta JO17-4 - 2-4 - 1-4 5-0 - 1-3 4-0 - - 2-0
Ophemert JO17-1 3-3 - 8-2 2-1 4-0 - 4-1 - 9-0 - -
R.K.T.V.C. JO17-3 - - - - 4-2 6-1 1-7 0-3 2-3 3-10 -
Teisterbanders JO17-2 - - 4-2 - 4-1 - 0-4 - - 2-6 5-2

Teisterbanders JO15-1

  2e klasse R4 C306 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 T.E.C. JO15-1 9 9 0 0 27 67 - 14
2 G.V.V.'63 JO15-1 9 7 1 1 22 33 - 12
3 M.E.C.'07 JO15-1 9 6 0 3 18 33 - 32
4 Beesd JO15-1 9 5 1 3 16 32 - 15
5 Nivo Sparta JO15-2 9 4 2 3 14 35 - 30
6 Well JO15-1 9 4 0 5 12 27 - 29
7 Tricht JO15-2 9 2 1 6 7 21 - 36
8 Wilhelmina JO15-2 9 2 0 7 6 23 - 51
9 Buren JO15-1 9 1 2 6 5 16 - 41
*10 Teisterbanders JO15-1 9 1 1 7 4 12 - 39

3e klasse C306
Beesd
Buren
G.V.V.
M.E.C.
Nivo S
T.E.C.
Teiste
Tricht
Well J
Wilhel
Beesd JO15-1 11-0 - - - 1-5 - 4-1 4-0 -
Buren JO15-1 - 2-4 - 3-3 - 1-1 0-3 - 5-4
G.V.V.'63 JO15-1 0-0 - 3-1 3-1 - - - - 7-0
M.E.C.'07 JO15-1 5-3 5-3 - 2-8 - 3-2 - 6-2 6-0
Nivo Sparta JO15-2 3-1 - - - - 3-2 - 5-3 -
T.E.C. JO15-1 - 5-1 3-2 8-1 6-5 13-1 - - -
Teisterbanders JO15-1 1-3 - 1-6 - - - 0-3 0-4 4-3
Tricht JO15-2 - - 2-4 3-4 3-3 0-11 - 2-4 4-6
Well JO15-1 - 5-1 2-4 - - 2-5 - - 5-2
Wilhelmina JO15-2 0-5 - - - 7-4 1-11 - - -

Teisterbanders MO15-1

  2e klasse R4 M06 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Nivo Sparta MO15-1 11 10 1 0 31 49 - 1
2 A.S.H. MO15-1 11 8 1 2 25 37 - 11
3 D.S.C. MO15-2 11 7 2 2 23 26 - 7
4 M.V.V.'58 MO15-1 11 7 0 4 21 30 - 10
5 Ophemert MO15-1 11 5 2 4 17 17 - 15
6 R.K.T.V.C. MO15-1 11 4 3 4 15 15 - 10
7 B.Z.S. MO15-1 11 4 3 4 15 10 - 18
8 Nivo Sparta MO15-2 11 4 1 6 13 10 - 20
9 Theole MO15-1 11 2 3 6 9 8 - 21
10 O.J.C. Rosmalen MO15-5 11 3 0 8 9 9 - 39
11 Asperen MO15-1 11 2 2 7 8 6 - 24
*12 Teisterbanders MO15-1 11 0 2 9 2 2 - 43

2e klasse M06
A.S.H.
Aspere
B.Z.S.
D.S.C.
M.V.V.
Nivo S
Nivo S
O.J.C.
Opheme
R.K.T.
Teiste
Theole
A.S.H. MO15-1 4-1 4-0 2-3 2-0 - - - - - 9-0 -
Asperen MO15-1 - - - 0-5 0-2 0-1 - 1-3 - 1-0 1-1
B.Z.S. MO15-1 - 1-1 - - 0-7 2-0 - 2-1 0-0 - 0-3
D.S.C. MO15-2 - 5-0 0-0 - - 0-1 6-0 - 1-0 - 2-0
M.V.V.'58 MO15-1 - - 1-0 1-2 - - 5-0 4-1 0-3 6-0 -
Nivo Sparta MO15-1 4-0 - - 2-0 2-0 - 7-0 - - 8-0 8-0
Nivo Sparta MO15-2 0-2 - - - 0-5 0-4 - - 2-1 - 0-0
O.J.C. Rosmalen MO15-5 0-9 0-1 0-1 - - - 3-2 - - 3-0 -
Ophemert MO15-1 1-1 - - 1-1 - 0-4 3-0 4-1 0-1 - -
R.K.T.V.C. MO15-1 2-3 2-0 - - - 1-1 - 4-0 - 0-0 -
Teisterbanders MO15-1 - - 1-4 0-6 - - 0-4 - 0-1 - 1-1
Theole MO15-1 0-1 - - - 0-3 - - 0-2 0-2 3-1 -

Eindstanden voorjaarsreeksen pupillen
Standen JO9 werden per dit seizoen niet meer gepubliceerd
seizoen 2017 - 2018

Teisterbanders JO13-1

  3e klasse R4 D37 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Lekvogels JO13-1 10 9 1 0 28 59 - 9
2 Roda B. / Bom. JO13-1 10 7 0 3 21 44 - 25
3 NOAD '32 JO13-1 10 6 1 3 19 26 - 19
*4 Teisterbanders JO13-1 10 5 1 4 16 22 - 20
5 Beesd JO13-1 10 5 1 4 16 24 - 27
6 O.J.C. Rosmalen JO13-8 10 5 1 4 16 15 - 27
7 M.E.C.'07 JO13-1 10 4 2 4 14 24 - 22
8 R.K.T.V.C. JO13-2 10 4 1 5 13 22 - 18
9 Emplina JO13-2 10 3 0 7 9 23 - 33
10 W.N.C. JO13-1 10 1 1 8 4 21 - 45
11 Ophemert JO13-1 10 1 1 8 4 16 - 51

3e klasse D307
Beesd
Emplin
Lekvog
M.E.C.
NOAD '
O.J.C.
Opheme
R.K.T.
Roda B
Teiste
W.N.C.
Beesd JO13-1 - 1-7 2-2 - 1-0 5-3 - 2-4 - 7-1
Emplina JO13-2 1-2 2-9 1-4 - - - 2-4 - 0-3 -
Lekvogels JO13-1 - - - 2-2 - 7-0 - 7-1 - 7-0
M.E.C.'07 JO13-1 - - 1-4 - 1-1 - 1-0 - 0-4 7-2
NOAD '32 JO13-1 6-0 2-1 - 2-1 - 3-1 - 5-1 - 1-7
O.J.C. Rosmalen JO13-8 - 1-0 1-8 - 2-1 - 2-1 0-7 - -
Ophemert JO13-1 - 0-6 - 1-3 - 3-5 - - 3-3 4-1
R.K.T.V.C. JO13-2 2-1 - 1-4 - 2-1 - 8-0 - 1-2 -
Roda B. / Bom. JO13-1 - 4-5 - 5-4 - - 10-1 2-0 5-0 -
Teisterbanders JO13-1 1-3 - 0-4 - 2-3 4-0 - - - -
W.N.C. JO13-1 - 4-5 - - - 1-3 - 3-3 1-5 1-3

Teisterbanders JO13-2

  5e klasse R4 D509 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Buren JO13-1 11 11 0 0 33 62 - 12
2 R.K.T.V.C. JO13-3 11 7 1 3 22 44 - 28
3 Hedel JO13-2 11 7 1 3 22 28 - 17
4 Rhelico JO13-3 11 7 0 4 21 43 - 28
5 Wadenoijen JO13-1 11 6 1 4 19 48 - 33
6 Heerewaarden JO13-1G 11 5 2 4 17 35 - 22
7 Nivo Sparta JO13-2 11 5 1 5 16 36 - 40
8 ST Alem / R.K.V.S.C. JO13-1 11 3 4 4 13 33 - 20
9 Theole JO13-3 11 3 3 5 12 29 - 24
10 M.E.C.'07 JO13-2 11 2 1 8 7 24 - 56
*11 Teisterbanders JO13-2 11 2 0 9 6 22 - 65
12 Beesd JO13-2 11 0 2 9 2 19 - 78

5e klasse D509
Beesd
Buren
Hedel
Heerew
M.E.C.
Nivo S
R.K.T.
Rhelic
ST Ale
Teiste
Theole
Wadeno
Beesd JO13-2 0-7 0-3 - 6-6 1-2 - 2-7 - - - 3-9
Buren JO13-1 - - 2-0 5-0 9-0 - - - 12-0 4-2 -
Hedel JO13-2 - 1-4 0-1 3-2 - - - - - 0-4 1-0
Heerewaarden JO13-1G 11-2 - - 6-1 0-5 1-5 - 2-2 9-0 - -
M.E.C.'07 JO13-2 - - - - - 3-5 1-8 - 5-3 3-2 2-6
Nivo Sparta JO13-2 - - 2-5 - 9-1 - - 1-1 9-1 0-10 2-5
R.K.T.V.C. JO13-3 11-2 2-4 1-1 - - 2-4 - 2-1 - - -
Rhelico JO13-3 - 3-4 1-7 2-0 - 5-2 7-1 - - - 2-8
ST Alem / R.K.V.S.C. JO13-1 14-0 2-4 2-3 - 3-0 - - 2-0 2-4 - -
Teisterbanders JO13-2 7-2 - 0-4 - - - 2-7 1-6 - 1-3 -
Theole JO13-3 1-1 - - 1-1 - - 0-3 0-2 3-3 - -
Wadenoijen JO13-1 - 2-7 - 2-4 - - 3-5 - 1-1 6-3 6-3

Teisterbanders JO11-1

  2e klasse R4 E208 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Tricht JO11-1 11 9 1 1 28 60 - 23
2 M.V.V.'58 JO11-1 11 9 0 2 27 48 - 21
3 B.V.V. JO11-1 11 7 0 4 21 54 - 36
4 Nivo Sparta JO11-2 11 6 3 2 21 41 - 23
*5 Teisterbanders JO11-1 11 7 0 4 21 46 - 33
6 Asperen JO11-1 11 6 1 4 19 40 - 17
7 H.S.S.C.'61 JO11-1 11 6 0 5 18 51 - 51
8 G.V.V.'63 JO11-1G 11 5 0 6 15 44 - 39
9 R.K.T.V.C. JO11-2 11 3 0 8 9 41 - 43
10 L.R.C. JO11-1 11 3 0 8 9 31 - 52
11 G.V.V. JO11-1 11 2 1 8 7 23 - 49
12 Buren JO11-1 11 0 0 11 0 12 - 104

2e klasse E208
Aspere
B.V.V.
Buren
G.V.V.
G.V.V.
H.S.S.
L.R.C.
M.V.V.
Nivo S
R.K.T.
Teiste
Tricht
Asperen JO11-1 3-0 - 5-0 1-2 - 8-1 - - 5-2 - 2-3
B.V.V. JO11-1 - 7-1 - 7-0 9-1 6-4 3-5 - 7-2 - -
Buren JO11-1 1-7 - - - - 1-7 1-7 2-7 - - 0-16
G.V.V. JO11-1 - 4-6 4-1 - 2-7 - 1-7 - - 1-3 2-6
G.V.V.'63 JO11-1G - - 14-2 2-1 - - 2-5 - 3-2 3-4 -
H.S.S.C.'61 JO11-1 1-4 - 9-1 - 8-7 - - 1-4 - 1-6 4-6
L.R.C. JO11-1 - - - 3-6 2-6 5-9 - 0-2 - - 5-3
M.V.V.'58 JO11-1 2-1 - - - - 2-3 5-1 2-1 5-2 - -
Nivo Sparta JO11-2 4-4 8-1 - 1-1 4-3 - - - - 4-5 2-2
R.K.T.V.C. JO11-2 - - 13-1 8-1 - 5-7 0-1 - 2-4 4-2 -
Teisterbanders JO11-1 1-0 3-5 13-1 - - - 6-2 1-8 - - -
Tricht JO11-1 - 5-3 - - 3-2 - - 5-0 - 7-1 4-2

Teisterbanders JO11-2

  4e klasse R4 E512 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 M.E.C.'07 JO11-2 11 10 0 1 30 68 - 23
2 B.Z.S. JO11-2 11 9 1 1 28 61 - 22
3 M.E.C.'07 JO11-1 11 9 1 1 28 55 - 30
4 Beesd JO11-2 11 7 1 3 22 63 - 17
5 Nivo Sparta JO11-4 11 5 3 3 18 54 - 29
6 S.C.Z. JO11-1 11 4 3 4 15 27 - 40
7 R.K.T.V.C. JO11-5 11 4 1 6 13 31 - 56
8 R.K.T.V.C. JO11-4 10 3 0 7 9 22 - 37
9 G.V.V. JO11-2 10 2 2 6 8 15 - 42
10 Tricht JO11-4 11 2 2 7 8 26 - 49
11 Theole JO11-5 11 2 0 9 6 16 - 64
*12 Teisterbanders JO11-2 11 1 0 10 3 16 - 45

center>
5e klasse E512
B.Z.S.
Beesd
G.V.V.
M.E.C.
M.E.C.
Nivo S
R.K.T.
R.K.T.
S.C.Z.
Teiste
Theole
Tricht
B.Z.S. JO11-2 3-0 6-1 - - - 3-1 - 3-1 - 4-0 8-3
Beesd JO11-2 - - 6-7 - - 8-2 - 1-1 7-1 10-0 -
G.V.V. JO11-2 - 0-7 - - 1-1 - 0-3 - 3-1 - 2-5
M.E.C.'07 JO11-1 10-2 - 5-2 0-6 - 3-1 - - - 5-1 -
M.E.C.'07 JO11-2 1-7 2-1 11-0 - - - 4-3 9-3 3-1 - -
Nivo Sparta JO11-4 3-3 0-7 - 3-5 3-5 - 8-1 - 8-1 - -
R.K.T.V.C. JO11-4 - - - - 3-9 1-2 4-2 - - 7-4 -
R.K.T.V.C. JO11-5 0-18 0-5 - 3-6 - - - 5-3 - 6-1 -
S.C.Z. JO11-1 - - 1-1 2-2 - 1-13 2-1 - 4-1 - 4-1
Teisterbanders JO11-2 2-4 - - 2-8 - - 0-1 4-5 - 1-2 2-0
Theole JO11-5 - -