Archief
Teisterbanders 1 en VR1


Eindstanden seizoen 2021 - 2022

Teisterbanders 1

  4e klasse G Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Nulandia  24  18  2  4  56  65  - 27 
2  VCB  24  16  2  6  50  58  - 30 
3  Buren  24  15  4  5  49  54  - 33 
4  Jan van Arckel  24  12  6  6  42  48  - 38 
5  SC Elshout  24  12  4  8  40  33  - 33 
6  Maliskamp  24  11  3  10  36  50  - 37 
7 Wilhelmina  24  10  5  9  35  53  - 40 
8  Essche Boys  24  8  4  12  28  35  - 48 
*9  Teisterbanders  24  6  7  11  25  29  - 41 
10  R.K.K.S.V.  24  7  4  13  25  26  - 44 
11  Boxtel  24  5  6  13  21  21  - 27 
12  M.E.C.'07  24  4  7  13  19  26  - 53 
13  B.Z.S.  24  2  6  16  12  28  - 60 
Kampioen: Nulandia
Periodetitels: 1e: Nulandia, 2e: V.C.B. 3e: Buren
Degradanten: B.Z.S. en M.E.C.'07
Promotie (via nacompetitie):
Programma / uitslagen nacompetitie
12-06-2022 Buren - Dommelen 1 - 2 n.v.
12-06-2022 B.M.C. - Jan van Arckel 1 - 2
V.C.B. 1e ronde vrij
12-06-2022 M.E.C.'07 - A.S.V.'33 2 - 1
16-06-2022 V.C.B. - D.O.S.L. 1 - 7
16-06-2022 Avesteyn - Jan van Arckel 6 - 0
19-06-2019 A.S.V.'33 - M.E.C.'07 2 - 0

Zuid I 4e klasse G
Boxtel
Buren
B.Z.S.
Essch
Jan va
Malisk
M.E.C.
Nuland
R.K.K.
SC Els
Teiste
V.C.B.
Wilhel
Boxtel 0-2 1-1 4-3 2-3 3-2 2-1 1-1 0-1 0-1 0-2 2-2 0-2
Buren 3-0 5-0 2-2 1-0 2-1 3-1 4-1 3-2 1-1 2-0 2-3 2-1
B.Z.S. 2-2 0-2 0-3 3-2 2-2 1-1 1-2 2-3 0-1 2-2 1-2 0-2
Essche Boys 1-4 3-0 3-0 0-0 3-2 1-0 2-5 2-1 3-2 1-2 0-2 1-2
Jan van Arckel 1-0 3-0 4-1 2-0 1-3 4-2 0-4 2-0 2-0 1-1 1-1 4-4
Maliskamp 3-1 0-2 5-2 6-2 0-2 5-0 2-0 2-0 3-0 3-1 2-2 2-1
M.E.C.'07 4-1 1-0 2-2 1-0 1-3 0-0 0-6 3-1 0-0 1-1 0-2 2-3
Nulandia 8-1 2-0 2-1 5-0 2-3 2-0 2-1 5-0 5-0 4-4 2-0 2-1
R.K.K.S.V. 0-2 3-3 1-3 2-0 1-4 0-1 0-0 0-2 0-2 2-2 1-0 3-2
SC Elshout 3-0 1-6 3-0 0-1 2-2 2-1 5-2 0-1 1-0 2-1 2-0 0-0
Teisterbanders 1-0 0-2 2-1 2-2 2-2 1-0 1-2 0-1 1-2 0-1 1-2 1-0
V.C.B. 2-0 6-0 3-2 3-1 2-0 4-3 5-0 0-1 1-2 4-1 5-2 4-1
Wilhelmina 0-0 1-4 5-1 1-1 4-1 4-2 4-1 6-0 0-1 1-3 3-0 5-3

Teisterbanders VR1

  3e klasse D Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Wilhelmina VR1  20  14  4  2  46  61  - 29 
2  Helvoirt VR1  20  15  0  5  45  56  - 24 
3  Baardwijk VR1  20  14  3  3  45  54  - 31 
4  Uno Animo VR1  20  11  3  6  36  54  - 33 
5  OJC Rosmalen VR2  20  11  0  9  33  52  - 42 
6  R.K.D.V.C.  20  9  4  7  31  54  - 38 
7 Nemelaer VR1  20  7  5  8  26  42  - 40 
8  S.V.S.S.S  20  7  2  11  23  38  - 41 
*9  Teisterbanders VR1  20  5  0  15  15  34  - 73 
10  Nieuwkuijk VR1  20  2  3  15  9  18  - 69 
11  SC 'T Zand VR3  20  2  2  16  8  31  - 74 
Kampioen: Wilhelmina VR1
Periodetitels: 1e: Baardwijk VR1, 2e: Uno Animo VR1, 3e: Helvoirt VR1
Promotie (via nacompetitie): Helvoirt VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
12-06-2022 Helvoirt VR1 - Roosendaal VR1 5 - 2 n.v.
??-06-2022 Moerse Boys VR1 - Uno Animo VR1 -
Uno Animo VR1 niet opgekomen
??-06-2022 Olympia VR1 - Baardwijk VR1 -
Olympia VR1 niet opgekomen
19-06-2022 Helvoirt VR1 - Baronie VR1 3 - 2

Zuid I 3e klasse D
Baardw
Helvoir
Nemelae
Nieuwk
OJC Ro
R.K.D.
t Zand
S.V.S.
Teiste
Uno An
Wilhel
Baardwijk VR1 4-2 3-3 3-0 6-2 2-1 2-2 1-0 2-1 5-2 2-2
Helvoirt VR1 1-2 3-2 9-0 4-0 3-2 4-1 4-1 4-0 1-0 1-2
Nemelaer VR1 3-1 1-4 1-1 0-2 0-0 2-3 5-2 4-0 0-3 1-5
Nieuwkuijk VR1 3-2 0-2 1-1 0-5 2-5 1-1 1-3 2-5 0-2 0-1
OJC Rosmalen VR1 1-3 1-2 0-1 3-2 2-6 4-0 3-2 7-0 5-0 0-4
R.K.D.V.C. VR1 0-3 2-4 2-3 5-1 0-3 3-1 2-0 6-1 3-4 1-1
SC 't Zand VR1 2-3 0-2 0-6 3-1 4-5 1-5 2-4 0-1 0-3 0-5
S.V.S.S.S. VR1 1-3 0-1 2-2 4-0 4-2 2-3 5-1 1-2 0-0 4-0
Teisterbanders VR1 1-4 4-2 2-4 2-3 2-5 1-4 6-4 1-2 1-4 3-4
Uno Animo VR1 2-3 2-1 3-2 5-0 0-2 1-1 6-3 3-0 9-0 3-3
Wilhelmina VR1 2-1 0-2 3-1 8-0 2-0 3-3 6-3 5-1 2-1 3-2


Eindstanden seizoen 2020 - 2021
i.v.m. COVID-19 virus, zijn de competities na 11 oktober 2020 beëindigd.
Er zijn geen kampioenen of degradanten.

Teisterbanders 1

  4e klasse G Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  SC Elshout  4  4  0  0  12  9  - 4 
2  Wilhelmina  3  3  0  0  9  16  - 1 
3  Maliskamp  4  2  1  1  7  12  - 6 
4  Nulandia  2  2  0  0  6  6  - 2 
5  Boxtel  3  2  0  1  6  3  - 1 
6  Essche Boys  3  2  0  1  6  6  - 5 
*7 Teisterbanders  4  2  0  1  6  9  - 7 
8  R.K.K.S.V.  3  1  1  1  4  10  - 5 
9  M.E.C.'07  4  1  0  2  3  5  - 5 
10  Jan van Arckel  4  1  0  3  3  3  - 10 
11  Buren  2  0  0  2  0  1  - 8 
12  H.H.C.'09  2  0  0  2  0  0  - 9 
13  B.Z.S.  3  0  0  3  0  2  - 10 
14  G.V.V.  3  0  0  3  0  1  - 10 

Zuid I 4e klasse G
B.Z.S.
Boxtel
Buren
Essche
G.V.V.
H.H.C.
Jan va
M.E.C.
Malisk
Nuland
R.K.K.
SC Els
Teiste
Wilhel
B.Z.S. - - - - - - - - 1-4 - - 0-2 -
Boxtel - - 0-1 2-0 - - - - - - - - -
Buren - - - - - - - - - - 0-2 - -
Essche Boys 4-1 - - - - - - - - - - - 1-4
G.V.V. - - - - - 1-2 - - - - - - -
H.H.C.'09 - - - - - - - - - - - - -
Jan van Arckel - 0-1 - - - - - - 1-2 - - - -
M.E.C.'07 - - - - - 3-0 - 0-2 - - - - -
Maliskamp - - - - - - - - - 3-3 - 6-1 -
Nulandia - - - - - - - - - - - - -
R.K.K.S.V. - - - - - 6-0 - - - - 1-2 - -
SC Elshout - - - - - - - 3-2 2-1 - - - -
Teisterbanders - - 6-1 - - - - - - - - - -
Wilhelmina - - - - 6-0 - 6-0 - - - - - -

Teisterbanders VR1

  3e klasse G Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Constantia VR1  3  2  1  0  7  21  - 4 
2  Nooit Gedacht VR2  3  2  1  0  7  10  - 3 
3  EVVC VR1  4  2  1  1  7  9  - 6 
4  MVC VR1  4  2  0  2  6  23  - 13 
5  Vitesse'08 VR1  3  1  2  0  5  5  - 3 
6  DAW Schaik VR1  3  1  1  1  4  6  - 7 
7  NLC'03 VR1  1  1  0  0  3  3  - 1 
8  Vorstenbossche Boys VR1  2  1  0  1  3  6  - 8 
9  Wilhelmina Boys VR1  2  1  0  1  3  8  - 10 
10  ST Heeswijk/Avesteyn VR1  3  0  2  1  2  8  - 10 
11  Gassel VR1  4  0  2  2  2  5  - 11 
*12 Teisterbanders VR1  4  0  0  4  0  7  - 35 

Zuid II 3e klasse G
Consta
DAW Sc
EVVC V
Gassel
MVC VR
NLC'03
Nooit
ST Hee
Teiste
Vitess
Vorste
Wilhel
Constantia VR1 - 2-2 - - - - - - - 5-1 -
DAW Schaik VR1 - - - - - - - - 1-1 - -
EVVC VR1 - - 3-1 4-1 - - - - - - -
Gassel VR1 - 0-4 - - - - 4-4 - - - -
MVC VR1 - - - - - - - - - 3-5 7-2
NLC'03 VR1 - - - - - - - 3-1 - - -
Nooit Gedacht VR2 - 6-1 - 0-0 - - - - - - -
ST Heeswijk/Avesteyn VR1 - - - - - - 2-4 - 2-2 - -
Teisterbanders VR1 1-14 - - - 2-12 - - - - - -
Vitesse'08 VR1 - - 2-0 - - - - - - - -
Vorstenbossche Boys VR1 - - - - - - - - - - -
Wilhelmina Boys VR1 - - - - - - - - 6-3 - -


Eindstanden seizoen 2019 - 2020
i.v.m. COVID-19 virus, zijn de competities na 8 maart 2020 beëindigd.
Er zijn geen kampioenen of degradanten.

Teisterbanders 1

  4e klasse E Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  R.K.T.V.C.  17  10  5  2  35  42  - 19 
2  Alem  13  9  1  3  28  35  - 15 
3  S.C.R.  16  8  4  4  28  27  - 28 
4  G.V.V.  16  8  3  5  27  31  - 27 
5  Maliskamp  16  7  5  4  26  38  - 35 
6  SSA Vesta'19  15  7  3  5  24  27  - 18 
7  Herpinia  14  7  1  6  22  31  - 17 
8  M.E.C.'07  16  6  4  6  22  33  - 26 
9  Jan van Arckel  17  6  2  9  20  31  - 45 
10  Cito  14  6  2  6  19  23  - 22 
*11 Teisterbanders  14  4  3  7  15  17  - 25 
12  N.L.C.'03  16  3  6  7  15  19  - 25 
13  Ulysses  15  3  2  10  11  18  - 42 
14  Buren  15  2  1  12  7  19  - 47 
Cito één winstpunt in mindering, in de stand verwerkt.

Zuid I 4e klasse E
Alem
Buren
Cito
G.V.V.
Herpin
Jan va
M.E.C.
Malisk
N.L.C.
R.K.T.
S.C.R.
SSA Ve
Teiste
Ulysse
Alem - - 3-0 - - - 2-2 - 2-3 2-1 0-2 - 5-0
Buren 0-8 2-2 0-1 1-3 1-3 - 1-2 2-4 - - - 3-1 3-4
Cito - - - - 3-0 1-0 - 4-0 2-1 - 0-3 1-3 2-2
G.V.V. 2-1 - 2-0 3-1 2-4 0-3 2-2 0-0 - - 2-1 4-0 -
Herpinia 0-1 6-1 0-2 - - 3-2 - 1-1 - 6-0 2-0 - 3-0
Jan van Arckel 2-5 3-2 0-2 - 2-0 2-2 - 0-3 1-4 3-3 - 2-1 -
M.E.C.'07 2-3 3-1 3-0 - - - 7-2 1-1 - 1-1 - 1-2 -
Maliskamp - - 2-1 3-1 2-1 5-1 - 3-2 2-2 - 4-4 - -
N.L.C.'03 0-1 - - - - - 2-3 0-3 1-1 1-1 0-1 - 1-0
R.K.T.V.C. - 5-0 - 5-3 2-0 4-3 3-0 - 2-2 0-1 2-0 0-0 -
S.C.R. - 1-0 4-3 2-2 - 0-4 0-2 3-2 - - 1-0 1-0 3-1
SSA Vesta'19 - 1-2 - - - 6-0 3-1 2-1 - 1-1 - 2-2 1-0
Teisterbanders 1-2 - - 1-3 - - - 1-1 2-1 1-4 - - 2-0
Ulysses - - - 1-4 0-5 2-1 2-2 5-2 - 0-3 1-5 - -

Teisterbanders VR1

Eindstand seizoen 2019 - 2020
  3e klasse B Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Olympia VR1  14  12  1  1  37  32  - 9 
2  Wilhelmina VR1  14  12  0  2  36  54  - 16 
*3 Teisterbanders VR1  14  10  1  3  31  38  - 22 
4  R.V.C.'33 VR1  15  7  4  4  25  38  - 18 
5  Soest SO VR1  15  6  4  5  22  30  - 27 
6  Antibarbari VR2  15  6  3  6  21  25  - 28 
7  VVIJ VR1  15  6  1  8  19  32  - 44 
8  D.S.C. VR1  14  5  1  8  16  22  - 42 
9  Aurora VR1  15  4  3  8  15  26  - 34 
10  Seastum VR1  14  3  1  10  10  29  - 47 
11  O.J.C. Rosmalen VR2  14  2  2  10  8  17  - 33 
12  Houten VR1  15  2  3  10  6  25  - 48 
Houten VR1 drie winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.

Zuid I 3e klasse B
Antiba
Aurora
D.S.C.
Houten
O.J.C.
Olympi
R.V.C.
Seastu
Soest
Teiste
VVIJ V
Wilhel
Antibarbari VR2 2-0 - 5-1 2-1 0-2 0-0 - 2-3 - - 3-1
Aurora VR1 2-2 0-3 2-1 - 0-3 - - 1-1 1-4 - 0-2
D.S.C. VR1 1-3 2-0 - - - - 3-2 4-3 - 0-4 0-2
Houten VR1 - 3-3 1-3 2-2 0-1 0-5 - 2-2 3-1 - 4-3
O.J.C. Rosmalen VR2 0-4 0-4 5-1 - - 0-1 3-2 1-3 2-4 - -
Olympia VR1 - - 3-1 4-3 2-0 - 4-0 - 3-1 3-1 0-1
R.V.C.'33 VR1 3-0 2-1 11-1 - 2-2 0-2 - - 0-2 7-1 -
Seastum VR1 1-1 4-7 4-1 4-1 - - 1-3 1-4 2-3 4-2 -
Soest SO VR1 - 3-0 0-0 2-1 - 0-1 1-1 3-1 - 2-3 -
Teisterbanders VR1 6-0 - 4-2 - 1-0 1-1 3-1 - 3-2 2-1 -
VVIJ VR1 2-1 2-5 - 5-2 2-1 1-3 1-1 6-1 - - 0-6
Wilhelmina VR1 5-0 - - 6-1 3-0 - 3-1 6-2 6-1 4-3 6-1


Eindstanden seizoen 2018 - 2019

Teisterbanders 1

  4e klasse E Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 D.S.C.  26  22  3  1  69  84  - 20 
2  Maliskamp  26  22  2  2  68  77  - 35 
3  Wilhelmina  26  14  5  7  47  63  - 45 
4  R.K.T.V.C.  26  13  6  7  45  63  - 47 
5  S.C.R.  26  13  6  7  44  66  - 44 
6  Alem  26  11  8  7  41  60  - 38 
7  Jan van Arckel  26  11  4  11  37  61  - 64 
8  G.V.V.  26  9  5  12  32  47  - 68 
*9 Teisterbanders  26  8  6  12  30  42  - 49 
10  R.K.K.S.V.  26  8  4  14  28  31  - 54 
11  Buren  26  7  4  15  25  54  - 74 
12  Beesd  26  8  1  17  22  60  - 76 
13  O.S.C.'45  26  3  3  20  12  41  - 90 
14  Hedel  26  3  3  20  11  46  - 91 
Hedel en S.C.R. één winstpunt in mindering, Beesd drie winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: D.S.C.
Periodetitels: 1e: Maliskamp, 2e: R.K.T.V.C., 3e: Wilhelmina
Degradant: Hedel en O.S.C.'45
Promotie (via nacompetitie):
Programma / uitslagen nacompetitie
02-06-2019 Haarsteeg - R.K.T.V.C. 5 - 0
02-06-2019 Avesteyn - Wilhelmina 1 - 0
Maliskamp 1e ronde vrij
O.S.C.'45 1e ronde vrij
10-06-2019 Maiiskamp - D.V.G. 0 - 0
Na verlenging 0-0. D.V.G. wint na strafschoppen, 3-5.
10-06-2019 O.S.C.'45 - Essche Boys 1 - 3

Zuid I 4e klasse E
Alem
Beesd
Buren
D.S.C.
G.V.V.
Hedel
Jan va
Malisk
O.S.C.
R.K.K.
R.K.T.
S.C.R.
Teiste
Wilhel
Alem 5-3 1-1 0-1 2-1 5-1 2-1 1-2 7-1 3-0 1-3 1-1 2-1 2-3
Beesd 1-3 3-1 1-2 1-2 3-3 4-2 3-4 3-1 2-0 3-4 3-4 2-3 2-4
Buren 1-1 3-0 0-9 2-4 7-0 1-2 0-4 5-3 1-1 4-1 0-3 4-4 2-5
D.S.C. 3-0 6-3 4-0 7-1 2-0 2-1 7-1 4-2 4-0 2-2 0-0 3-0 4-0
G.V.V. 1-1 0-3 0-3 6-2 3-4 1-1 0-5 3-2 1-3 4-3 1-1 3-2 0-0
Hedel 3-3 2-4 3-5 1-3 2-3 2-2 1-5 3-4 3-4 0-1 2-1 0-4 1-2
Jan van Arckel 2-1 3-6 7-3 0-2 4-1 4-2 1-7 5-1 3-1 1-5 5-4 2-0 2-2
Maliskamp 1-1 5-2 4-1 0-2 3-0 4-1 4-3 4-1 2-0 2-1 2-1 1-0 2-2
O.S.C.'45 2-4 5-3 0-4 1-5 2-2 2-3 1-3 1-2 0-2 2-4 2-2 3-2 1-3
R.K.K.S.V. 0-5 2-1 2-0 0-0 2-3 4-2 2-1 1-2 4-1 1-3 1-6 1-1 0-1
R.K.T.V.C. 2-2 4-1 4-3 0-3 1-3 2-0 1-1 2-3 3-0 1-0 2-2 1-1 6-1
S.C.R. 1-1 4-1 3-2 0-2 5-2 5-3 2-1 2-4 3-1 3-0 1-2 5-1 3-2
Teisterbanders 0-5 1-2 4-0 1-3 2-1 5-1 1-3 1-2 1-1 0-0 3-2 2-1 2-1
Wilhelmina 2-1 3-0 2-1 0-2 5-1 4-3 6-1 0-2 6-1 5-0 3-3 1-3 0-0

Teisterbanders VR1

Eindstand seizoen 2018 - 2019
  3e klasse E Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 ST Were Di/FC Tilburg VR1  22  18  2  2  56  64  - 26 
2  Wilhelmina Boys VR1  22  15  2  5  47  75  - 57 
3  Bergeijk VR1  22  15  1  6  46  109  - 50 
4  Helvoirt VR1  22  14  2  6  44  69  - 43 
5  V.C.B. VR1  22  13  3  6  42  78  - 48 
6  Uno Animo VR1  22  12  1  9  36  76  - 61 
7  D.S.C. VR1  22  7  5  10  26  62  - 72 
8  Hilvaria VR1  22  7  2  13  23  40  - 66 
9  D.E.S.K. VR1  22  7  1  14  22  55  - 64 
10  Wilhelmina VR1  22  5  5  12  20  30  - 51 
*11 Teisterbanders VR1  22  4  0  18  12  48  - 99 
12  O.J.C. Rosmalen VR2  22  2  2  18  8  24  - 93 
Uno Animo VR1 één winstpunt in mindering.
Kampioen: ST Were Di / FC Tilburg VR1
Periodetitels: 1e: Wilhelmina Boys VR1 VR1, 2e: V.C.B. VR1, 3e: Bergeijk VR1
Promotie (via nacompetitie):
Degradant: O.J.C. Rosmalen VR2
Programma / uitslagen nacompetitie
02-06-2019 Wilhelmina Boys VR1 - SVO Fortuna'54 VR1 2 - 0
02-06-2019 Baardwijk VR1 - V.C.B VR1 4 - 0
02-06-2019 Be Ready VR1 - Bergeijk VR1 -
Be Ready VR1 niet opgekomen
10-06-2019 Bergeijk VR1 - Wilhelmina Boys VR1 3 - 2
16-06-2019 Bergeijk VR1 - Schaesberg VR1 2 - 6

Zuid I 3e klasse E
Bergei
D.E.S.
D.S.C.
Helvoi
Hilvar
O.J.C.
ST Wer
Teiste
Uno An
V.C.B.
Wilhel
Wilhel
Bergeijk VR1 9-0 3-3 5-1 11-2 16-0 2-3 9-2 7-1 1-2 5-3 3-0
D.E.S.K. VR1 2-3 4-5 7-0 1-2 1-3 2-3 3-1 2-4 1-5 2-6 1-0
D.S.C. VR1 1-3 2-10 1-3 3-2 3-1 0-6 9-1 1-2 3-3 10-3 1-1
Helvoirt VR1 5-1 3-0 6-3 6-2 1-0 1-2 6-2 3-2 0-1 6-1 2-2
Hilvaria VR1 0-2 1-1 1-1 3-6 4-1 3-4 4-2 1-3 2-0 0-5 2-1
O.J.C. Rosmalen VR2 4-7 0-5 3-3 0-4 1-4 1-0 1-4 0-4 2-2 1-2 1-3
ST Were Di/FC Tilburg VR1 3-0 4-2 3-4 0-0 2-1 5-1 2-1 3-1 2-1 5-0 0-0
Teisterbanders VR1 5-7 3-2 1-6 0-5 2-4 3-2 2-4 2-6 0-2 4-5 2-0
Uno Animo VR1 4-5 3-4 6-1 6-0 4-1 3-0 2-4 6-5 2-6 3-3 2-1
V.C.B. VR1 4-3 3-1 3-0 1-4 8-1 13-0 0-2 8-4 4-3 2-3 4-3
Wilhelmina Boys VR1 4-2 4-2 4-1 3-2 1-0 4-1 2-3 5-1 6-3 7-2 2-0
Wilhelmina VR1 1-5 0-2 3-1 1-5 1-0 2-1 0-4 3-1 2-6 4-4 2-2


Eindstanden seizoen 2017 - 2018

Teisterbanders 1

  4e klasse E Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Theole  26  18  4  4  58  72  - 27 
2  C.H.C.  26  16  5  5  53  68  - 35 
3  S.C.R.  26  17  2  7  53  58  - 41 
4  Alem  26  13  6  7  45  72  - 40 
5  D.S.C.  26  13  5  8  44  61  - 47 
*6 Teisterbanders  26  10  8  8  38  43  - 39 
7  G.V.V.  25  10  5  10  34  51  - 53 
8  Den Dungen  26  10  4  12  34  42  - 40 
9  S.C.I.  26  10  4  12  34  57  - 63 
10  R.K.T.V.C.  25  8  6  11  30  57  - 67 
11  Beesd  26  7  5  14  26  43  - 68 
12  M.E.C.'07  26  6  6  14  24  40  - 60 
13  Buren  26  6  6  14  24  49  - 74 
14  B.Z.S.  26  2  4  20  10  30  - 89 
G.V.V. één winstpunt in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: Theole
Periodetitels: 1e: Alem, 2e: D.S.C., 3e: S.C.R.
Degradant: B.Z.S.
Promotie (via nacompetitie):
Programma / uitslagen nacompetitie
03-06-2018 E.M.K. - Alem 2 - 2
Alem wint na strafschoppen, 2-4.
10-06-2018 Nieuwkuijk - Alem 3 - 2
17-06-2018 SC Hoge Vucht - Nieuwkuijk 0 - 6
Verlenging.
03-06-2018 Schijndel - D.S.C. 3 - 1
Na verlenging. Stand na 90 minuten, 1-1.
10-06-2018 Vessem - Schijndel 2 - 6
17-06-2018 Schijndel - Acht 2 - 0
10-06-2018 S.C.R. - S.B.C. 0 - 1
17-06-2018 TSV Gudoc - S.B.C. 1 - 5
03-06-2018 M.E.C.'07 - Jan van Arckel 4 - 4
10-06-2018 Jan van Arckel - M.E.C.'07 0 - 0
Na verlenging 0-0. Jan van Arckel wint na strafschoppen, 3-2.
03-06-2018 Buren - Ravenstein 4 - 2
10-06-2018 Ravenstein - Buren 2 - 1

Zuid I 4e klasse E
Alem
B.Z.S.
Beesd
Buren
C.H.C.
D.S.C.
Den Du
G.V.V.
M.E.C.
R.K.T.
S.C.I.
S.C.R.
Teiste
Theole
Alem 4-0 4-0 5-1 2-2 2-2 1-2 1-3 5-1 5-1 3-1 2-0 0-2 2-1
B.Z.S. 1-10 0-3 2-3 0-6 3-1 3-4 2-2 1-1 0-3 4-1 2-4 2-2 0-3
Beesd 3-3 2-0 2-0 4-3 2-2 4-1 7-2 3-2 2-3 1-1 0-2 1-1 0-4
Buren 2-5 3-0 5-2 0-2 3-1 1-1 5-3 2-1 2-2 3-3 1-2 2-2 1-4
C.H.C. 3-1 8-2 3-0 1-1 0-3 1-2 0-2 4-0 3-3 1-0 6-2 1-0 1-0
D.S.C. 1-1 4-0 3-1 8-2 2-4 1-0 2-2 3-0 3-2 0-4 3-1 2-4 1-3
Den Dungen 2-3 4-2 3-0 2-2 0-3 0-3 0-1 2-1 5-1 0-2 5-0 3-1 2-3
G.V.V. 2-2 2-0 4-1 2-1 1-4 2-3 1-0 2-2 5-1 3-4 0-4 0-3 2-2
M.E.C.'07 2-4 2-0 3-1 7-3 3-0 1-2 1-0 1-4 2-2 0-3 1-1 3-2 1-3
R.K.T.V.C. 3-3 3-3 6-1 2-1 1-3 2-3 2-1 - 4-0 3-3 1-4 3-2 2-1
S.C.I. 2-1 4-1 1-1 6-2 2-3 2-6 2-1 1-5 4-1 6-3 1-4 1-2 0-7
S.C.R. 1-0 2-0 3-1 5-2 0-2 3-1 0-1 3-0 2-2 4-2 2-1 2-1 4-3
Teisterbanders 0-2 5-0 2-1 2-0 1-1 1-1 0-0 2-1 1-1 3-2 3-1 1-2 0-0
Theole 2-1 3-2 7-0 2-1 3-3 2-0 1-1 2-0 2-1 2-0 3-1 2-1 7-0

Teisterbanders VR1

Eindstand seizoen 2017 - 2018
  2e klasse H Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1  Orion VR1  18  12  2  4  38  64  - 16 
2  Varsseveld VR1  18  11  1  6  34  65  - 31 
3  NSVV FC Kunde VR1  18  10  3  5  33  54  - 28 
4  FC Trias VR1  18  9  3  6  30  38  - 32 
5  Longa'30 VR1  18  8  4  6  28  61  - 49 
6  Trekvogels VR2  18  6  5  7  23  37  - 33 
7  S.D.O.U.C. VR1  18  6  4  8  22  43  - 49 
8  VIOS B. VR1  18  6  2  10  20  45  - 56 
9  D.A.W. VR1  18  6  2  10  20  23  - 51 
*10 Teisterbanders VR1  18  2  2  14  7  18  - 103 
Teisterbanders VR1 één winstpunt in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: Orion VR1
Periodetitels: 1e: FC Trias VR1, 2e: Varsseveld VR1, 3e: NSVV FC Kunde VR1
Promotie (via nacompetitie): NSVV FC Kunde VR1 en H.V.C.H. VR1
Degradanten: 1e: FC Gelre VR2, 2e: Teisterbanders VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
03-06-2018 Varrseveld VR1 - H.V.C.H. VR1 1 - 4
03-06-2018 OJC Rosmalen VR1 - NSVV FC Kunde VR1 0 - 0
NSVV FC Kunde wint na strafschoppen, 4-5.
10-06-2018 Baronie VR1 - FC Kunde VR1 1 - 3
03-06-2018 Schijf VR1 - FC Trias VR1 3 - 1
10-06-2018 Schijf VR1 - H.V.C.H. VR1 0 - 3
03-06-2018 Teisterbanders VR1 - SJO Oeken/Brummen VR1 -
Teisterbanders VR1 ziet af van deelname aan nacompetitie
10-06-2018 SJO Oeken/Brummen VR1 - O.S.C. VR1 1 - 5
10-06-2018 Raalte VR1 - ST Westervoort/AVW'66 VR1 0 - 4
17-06-2018 O.S.C. VR1 - ST Westervoort/AVW'66 VR1 2 - 2
O.S.C. VR1 wint na verlenging, 4-2

Oost 2e klasse H
D.A.W.
FC Tri
Longa'
NSVV F
Orion
S.D.O.
Teiste
Trekvo
Varsse
VIOS B
D.A.W. VR1 3-0 1-7 1-0 0-3 2-1 1-0 1-1 1-3 2-3
FC Trias VR1 5-0 2-2 1-1 0-4 2-1 2-0 2-1 2-0 4-2
Longa'30 VR1 5-1 2-5 3-4 2-1 1-1 10-0 3-2 4-1 1-6
NSVV FC Kunde VR1 6-1 4-0 3-1 5-1 1-3 9-1 2-1 3-2 5-0
Orion VR1 9-1 4-0 1-2 3-0 6-0 8-0 1-1 5-1 7-0
S.D.O.U.C. VR1 4-0 0-3 3-3 3-2 1-4 2-5 2-3 2-1 4-0
Teisterbanders VR1 0-4 1-7 5-5 1-4 0-0 0-9 2-1 1-7 2-9
Trekvogels VR2 1-1 2-1 3-2 1-1 0-2 5-5 8-0 2-1 4-0
Varsseveld VR1 3-2 4-1 7-2 1-1 3-0 8-1 8-0 5-1 6-2
VIOS B. VR1 0-1 1-1 3-6 4-3 0-5 3-3 9-0 0-2 1-4


Eindstanden seizoen 2016 - 2017

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Wilhelmina  24  17  2  5  53  44  - 26 
2  FC Schadewijk  24  14  5  5  47  50  - 27 
3  Theole  24  14  6  4  46  56  - 31 
4  G.V.V.  24  13  6  5  45  46  - 28 
5  Alem  24  12  8  4  44  42  - 25 
*6 Teisterbanders  24  10  2  12  32  44  - 48 
7  M.E.C.'07  24  8  6  10  30  32  - 39 
8  Rhelico  24  7  7  10  28  37  - 48 
9  N.L.C.'03  24  7  6  11  27  34  - 46 
10  B.Z.S.  24  7  5  12  26  36  - 44 
11  Beesd  24  6  3  15  21  40  - 53 
12  R.K.T.V.C.  24  5  5  14  20  30  - 44 
13  H.R.C.'14  24  2  7  15  13  28  - 60 
Theole twee winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: Wilhelmina
Periodetitels: 1e: Theole, 2e: G.V.V., 3e: FC Schadewijk
Degradant: H.R.C.'14
Promotie (via nacompetitie): B.M.C.
Programma / uitslagen nacompetitie
21-05-2017 Theole - B.M.C. 1 - 0
21-05-2017 G.V.V. - Taxandria 1 - 7
21-05-2017 Boxtel - FC Schadewijk 0 - 0
21-05-2017 Avesteyn - Zwaluw VFC 0 - 1
28-05-2017 B.M.C. - Theole 3 - 0
28-05-2017 Taxandria - G.V.V. 3 - 0
28-05-2017 FC Schadewijk - Boxtel 3 - 4
28-05-2017 Zwaluw VFC - Avesteyn 1 - 0
03-06-2017 Boxtel - Taxandria 3 - 4
03-06-2017 B.M.C. - Zwaluw VFC 0 - 0
05-06-2017 Taxandria - Boxtel 4 - 1
05-06-2017 Zwaluw VFC - B.M.C. 1 - 3
21-05-2017 Wadenoijen - Beesd 2 - 4
21-05-2017 O.S.C.'45 - R.K.T.V.C. 0 - 2
28-05-2017 Beesd - Wadenoijen 3 - 2
28-05-2017 R.K.T.V.C. - O.S.C.'45 1 - 1

Zuid I 4e klasse F
Alem
B.Z.S.
Beesd
FC Sch
G.V.V.
H.R.C.
M.E.C.
N.L.C.
R.K.T.
Rhelic
Teiste
Theole
Wilhel
Alem 4-0 1-0 1-1 1-1 4-0 2-0 2-1 2-1 2-1 3-1 2-5 1-1
B.Z.S. 1-1 3-1 0-2 1-2 1-1 0-2 2-1 3-1 5-2 2-3 3-2 0-1
Beesd 0-2 5-2 1-4 2-4 2-3 1-0 2-3 3-3 1-1 2-1 2-4 0-1
FC Schadewijk 2-1 3-0 0-4 3-2 2-0 6-1 3-1 2-0 4-1 3-0 1-3 4-0
G.V.V. 2-2 2-0 4-0 1-0 3-2 0-0 1-2 3-0 3-1 2-0 1-2 1-0
H.R.C.'14 1-1 1-1 1-1 3-3 1-2 0-1 5-2 0-0 1-3 0-4 2-4 1-3
M.E.C.'07 0-1 2-1 3-2 0-0 1-1 5-2 1-3 0-3 3-0 3-2 0-3 1-1
N.L.C.'03 1-4 0-4 2-1 0-0 1-0 4-1 2-2 2-1 0-0 1-1 2-2 1-3
R.K.T.V.C. 0-0 2-2 2-4 3-0 2-3 2-0 3-4 1-0 0-3 1-1 0-2 1-2
Rhelico 1-1 1-1 1-3 1-3 2-2 5-2 1-0 2-2 2-0 4-3 1-1 0-1
Teisterbanders 2-0 3-2 2-1 1-2 1-5 5-0 2-1 2-0 4-2 2-3 1-5 2-0
Theole 1-3 2-1 4-2 1-1 1-1 1-1 1-1 2-0 0-1 5-0 1-0 2-1
Wilhelmina 2-1 0-1 2-0 2-1 3-0 1-0 2-1 4-3 2-1 3-1 5-1 4-2

Teisterbanders VR1


  2e klasse H Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 D.V.C.'26 VR1  22  19  0  3  57  68  - 21 
2  Orion VR1  22  15  1  6  46  66  - 37 
3  FC Trias VR1  22  14  2  6  44  66  - 43 
4  Varsseveld VR1  22  12  2  8  38  59  - 32 
*5 Teisterbanders VR1  22  12  0  10  36  83  - 52 
6  D.A.W. VR1  22  10  6  6  36  46  - 33 
7  S.D.O.U.C. VR1  22  11  1  10  34  53  - 41 
8  Longa'30 VR1  22  10  3  9  33  66  - 45 
9  Tubantia VR1  22  9  4  9  31  45  - 47 
10  FC Gelre VR2  22  5  4  13  19  37  - 66 
11  Westervoort VR1  22  1  2  19  5  19  - 95 
12  Blauw Wit VR1  22  1  1  20  4  20  - 116 
Kampioen: D.V.C.'26 VR1
Periodetitels: 1e: Varsseveld VR1, 2e: FC Trias VR1, 3e: Orion VR1
Promotie (via nacompetitie): Trekvogels VR2
Degradanten: 1e: Westervoort VR1, 2e: Blauw Wit VR1, 3e: Tubantia VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
14-05-2017 Varrseveld VR1 - O.V.V.'67 VR1 2 - 2
14-05-2017 FC Trias VR1 - Rood Wit'62 VR1 0 - 1
14-05-2017 FC Eindhoven VR2 - Orion VR1 1 - 2
14-05-2017 Nuenen VR2 - Bekkerveld VR1 0 - 1
21-05-2017 O.V.V.'67 VR1 - Varrseveld VR1 8 - 1
21-05-2017 Rood Wit'62 VR1 - FC Trias VR1 4 - 0
21-05-2017 Orion VR1 - FC Eindhoven VR2 3 - 3
21-05-2017 Bekkerveld VR1 - Nuenen VR2 1 - 2
Bekkerveld wint na strafschoppen.
28-05-2017 Rood Wit'62 VR1 - Bekkerveld VR1 2 - 4
28-05-2017 O.V.V.'67 VR1 - Orion VR1 4 - 1
05-06-2017 Bekkerveld VR1 - Rood Wit'62 VR1 3 - 3
05-06-2017 Orion VR1 - O.V.V.'67 VR1 2 - 2
14-05-2017 V.D.Z. VR2 - FC Gelre VR2 1 - 4
14-05-2017 T.V.C.'28 VR1 - Tubantia VR1 2 - 3
14-05-2017 EMOS VR1 - O.S.C. VR1 1 - 2
14-05-2017 Raalte VR1 - Trekvogels VR2 2 - 1
21-05-2017 FC Gelre VR2 - V.D.Z. VR2 2 - 1
21-05-2017 Tubantia VR1 - T.V.C.'28 VR1 1 - 1
21-05-2017 O.S.C. VR1 - EMOS VR1 2 - 0
21-05-2017 Trekvogels VR2 - Raalte VR1 10 - 2
28-05-2017 Trekvogels VR2 - Tubantia VR1 5 - 3
28-05-2017 O.S.C. VR1 - FC Gelre VR2 3 - 2
05-06-2017 Tubantia VR1 - Trekvogels VR2 3 - 2
05-06-2017 FC Gelre VR2 - O.S.C. VR1 2 - 0

Oost 2e klasse H
Blauw
D.A.W.
D.V.C.
FC Gel
FC Tri
Longa'
Orion
S.D.O.
Teiste
Tubant
Varsse
Wester
Blauw Wit VR1 0-3 0-3 0-2 4-6 1-2 1-7 0-7 1-5 0-7 2-2 2-1
D.A.W. VR1 5-2 0-1 2-2 1-1 2-4 1-1 1-2 2-1 2-0 0-3 1-1
D.V.C.'26 VR1 8-0 3-1 2-0 0-1 2-7 5-1 5-2 3-1 5-0 2-1 5-1
FC Gelre VR2 7-2 0-0 1-3 0-6 2-2 2-4 2-4 1-7 1-2 0-4 4-0
FC Trias VR1 8-3 3-1 0-3 3-0 2-3 0-1 7-4 3-2 2-2 1-0 8-0
Longa'30 VR1 7-0 0-5 0-2 4-1 2-3 2-3 2-2 7-1 6-1 0-3 6-2
Orion VR1 1-0 1-3 1-2 2-3 0-1 3-2 3-1 5-2 2-5 4-2 4-0
S.D.O.U.C. VR1 4-0 1-3 1-3 5-0 2-4 2-0 0-2 3-0 1-2 2-0 6-0
Teisterbanders VR1 18-1 4-5 2-3 4-0 5-2 3-1 3-7 2-0 4-2 6-1 6-0
Tubantia VR1 4-1 1-2 1-0 3-3 4-2 1-1 0-5 1-2 1-2 0-2 3-0
Varsseveld VR1 3-0 2-2 0-4 6-0 5-1 3-0 1-4 3-0 4-2 1-2 7-0
Westervoort VR1 6-0 0-4 0-4 1-6 1-2 1-8 1-5 1-2 0-3 3-3 0-6


Eindstanden seizoen 2015 - 2016

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 S.C.R.  26  19  2  5  59  71  - 27 
2  Theole  26  18  4  4  58  71  - 31 
*3 Teisterbanders  26  14  7  5  49  55  - 27 
4  Rhelico  26  13  6  7  45  34  - 31 
5  Maliskamp  26  13  4  9  43  48  - 43 
6  Wilhelmina  26  12  4  10  40  57  - 40 
7  FC Engelen  26  12  3  11  39  55  - 45 
8  H.R.C.'14  26  11  5  10  38  49  - 49 
9  R.K.T.V.C.  26  10  5  11  35  58  - 49 
10  B.Z.S.  26  9  5  12  32  41  - 45 
11  Jan van Arckel  26  7  5  14  26  29  - 45 
12  Beesd  26  6  7  13  25  54  - 58 
13  Buren  26  4  6  16  18  28  - 64 
14  O.S.C.'45  26  2  1  23  7  19  - 115 
Kampioen: S.C.R.
Periodetitels: 1e: H.R.C.'14, 2e: Theole, 3e: Teisterbanders
Degradanten: 1e: O.S.C.'45, 2e: Buren, 3e: Jan van Arckel
Promotie (via nacompetitie): Taxandria, V.C.B. en ZIGO
Programma / uitslagen nacompetitie
21-05-2016 H.R.C.'14 - ZIGO 0 - 3
22-05-2016 V.C.B. - Theole 2 - 0
22-05-2016 Teisterbanders - R.K.D.S.V. 4 - 4
26-05-2016 Theole - V.C.B. 3 - 1
V.C.B. wint na strafschoppen, 1-3.
26-05-2016 ZIGO - H.R.C.'14 6 - 0
26-05-2016 R.K.D.S.V. - Teisterbanders 1 - 1
R.K.D.S.V. wint na strafschoppen, 5-3.
29-05-2016 B.M.C. - V.C.B. 1 - 0
29-05-2016 G.V.V. - ZIGO 2 - 5
29-05-2016 Taxandria - R.K.D.S.V. 2 - 1
05-06-2016 V.C.B. - B.M.C. 3 - 0
05-06-2016 ZIGO - G.V.V. 4 - 1
05-06-2016 R.K.D.S.V. - Taxandria 0 - 3
22-05-2016 Jan van Arckel - M.E.C.'07 0 - 2
22-05-2016 Beesd - Alem 4 - 2
26-05-2016 M.E.C.'07 - Jan van Arckel 1 - 2
26-05-2016 Alem - Beesd 2 - 3
29-05-2016 S.V.G. - Jan van Arckel 1 - 1
05-06-2016 Jan van Arckel - S.V.G. 1 - 3

Zuid I 4e klasse F
B.Z.S.
Beesd
Buren
FC Eng
H.R.C.
Jan va
Malisk
O.S.C.
R.K.T.
Rhelic
S.C.R.
Teiste
Theole
Wilhel
B.Z.S. 3-3 0-0 2-1 1-1 2-0 1-2 3-0 1-2 1-2 0-4 1-0 0-2 0-1
Beesd 1-2 4-1 1-1 0-0 4-1 3-4 5-2 1-3 1-2 4-1 2-3 1-3 0-1
Buren 0-6 2-1 1-4 0-0 1-2 2-2 1-2 5-1 0-1 1-2 1-1 3-2 1-2
FC Engelen 1-3 6-2 4-1 1-3 1-0 0-2 9-0 0-3 0-1 0-1 1-1 1-5 4-2
H.R.C.'14 4-1 1-5 4-1 2-3 2-0 1-3 7-2 3-3 1-1 2-1 0-2 3-0 1-2
Jan van Arckel 4-1 1-1 2-1 0-2 0-1 1-2 1-0 0-3 1-2 1-3 1-4 4-3 1-1
Maliskamp 4-0 2-2 3-1 1-3 0-1 4-1 3-2 2-2 0-3 0-4 2-1 0-1 3-2
O.S.C.'45 0-4 0-3 0-1 2-3 1-5 0-4 1-5 2-1 3-3 0-10 0-3 0-5 1-2
R.K.T.V.C. 1-1 3-2 0-0 2-3 5-1 2-3 1-0 8-0 1-3 1-4 5-0 0-2 3-3
Rhelico 0-3 1-1 3-0 1-1 0-3 1-1 2-0 2-1 2-0 3-1 0-2 0-3 0-2
S.C.R. 4-1 5-1 5-1 3-1 3-1 1-0 1-0 3-0 4-3 0-0 2-0 4-4 3-0
Teisterbanders 1-1 3-3 7-1 1-0 3-0 0-0 4-0 7-0 2-1 2-0 2-0 2-2 2-2
Theole 3-1 4-2 1-1 4-2 6-1 0-0 1-2 7-0 3-1 3-0 1-0 2-1 3-2
Wilhelmina 4-2 3-1 5-1 1-3 5-1 3-0 2-2 10-0 2-3 0-1 0-2 0-1 0-1

Teisterbanders VR1

Eindstand seizoen 2015 - 2016
  2e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Schijf VR1  22  20  0  2  60  83  - 21 
2  't Goy VR1  22  13  1  8  40  67  - 45 
*3 Teisterbanders VR1  22  13  0  9  39  62  - 42 
4  Baardwijk VR1  22  11  5  6  38  45  - 47 
5  H.R.C.'14 VR1  22  10  4  8  34  60  - 51 
6  Floreant VR1  22  10  3  9  33  52  - 45 
7  SC 't Zand VR2  22  11  0  11  33  70  - 65 
8  SEP VR1  22  9  4  9  31  46  - 46 
9  D.S.Z. VR1  22  8  2  12  26  46  - 56 
10  Viola VR1  22  6  5  11  23  43  - 45 
11  D.E.S.K. VR1  22  7  1  14  22  42  - 73 
12  Houten VR1  22  1  1  20  4  30  - 110 
Kampioen: Schijf VR1
Periodetitels: 1e: 't Goy VR1, 2e: Baardwijk VR1, 3e: Teisterbanders VR1
Promotie (via nacompetitie): Purmerland VR1
Degradanten: 1e: Houten VR1, 2e: D.E.S.K. VR1, 3e: D.S.Z. VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
16-05-2016 Teisterbanders VR1 - Purmerland VR1 2 - 4
16-05-2016 sv Kadoelen VR1 - 't Goy VR1 1 - 1
16-05-2016 De Blokkers VR1 - Antibarbari VR1 4 - 1
16-05-2016 Viola VR1 - Dongen VR1 4 - 0
16-05-2016 DUNO VR1 - D.S.Z. VR1 4 - 0
19-05-2016 Dongen VR1 - Viola VR1 1 - 3
22-05-2016 Purmerland VR1 - Teisterbanders VR1 0 - 2
Teisterbanders VR1 wint na verlenging met 2-3. Purmerland VR1 naar tweede ronde.
22-05-2016 't Goy VR1 - sv Kadoelen VR1 3 - 3
Kadoelen VR1 wint na verlenging met 3-4. Kadoelen VR1 naar tweede ronde.
22-05-2016 S.D.O. VR1 - Baardwijk VR1 2 - 0
22-05-2016 Antibarbari VR1 - De Blokkers VR1 1 - 2
22-05-2016 D.S.Z. VR1 - DUNO VR1 4 - 1
29-05-2016 Baardwijk VR1 - S.D.O. VR1 0 - 5
29-05-2016 Purmerland VR1 - De Blokkers VR1 2 - 1
29-05-2016 Olympia VR1 - Viola VR1 1 - 1
05-06-2016 Kadoelen VR1 - S.D.O. VR1 0 - 1
05-06-2016 De Blokkers VR1 - Purmerland VR1 1 - 0
Eindstand na verlenging 1-1.
05-06-2016 Viola VR1 - Olympia VR1 4 - 2
12-06-2016 S.D.O. VR1 - Kadoelen VR1 8 - 0

Zuid I 2e klasse F
Baardw
D.E.S.
D.S.Z.
Florea
H.R.C.
Houten
SC 't
Schijf
SEP VR
't Goy
Teiste
Viola
Baardwijk VR1 2-1 2-3 2-1 4-0 4-4 3-2 1-5 1-0 2-0 1-0 3-3
D.E.S.K. VR1 4-1 0-4 2-0 1-1 6-2 7-4 2-0 1-2 0-6 0-3 2-5
D.S.Z. VR1 2-3 3-0 5-1 1-1 5-3 1-3 1-4 1-1 2-4 2-3 2-1
Floreant VR1 1-1 4-0 3-2 5-1 1-2 5-1 2-3 3-2 0-0 3-0 2-1
H.R.C.'14 VR1 1-1 9-0 3-0 3-2 7-2 4-3 2-3 7-2 1-3 4-1 2-1
Houten VR1 2-4 0-4 0-6 3-8 2-3 1-5 2-3 0-4 3-6 3-8 0-3
SC 't Zand VR2 2-3 3-1 6-2 2-0 3-5 6-1 3-4 6-3 7-2 2-0 5-2
Schijf VR1 4-1 6-0 4-0 5-0 3-0 11-0 6-0 0-1 3-0 3-0 5-3
SEP VR1 1-2 2-6 5-0 2-2 5-0 4-0 2-0 0-2 2-1 1-7 2-2
't Goy VR1 7-2 4-2 5-0 6-3 2-1 4-0 4-3 2-4 2-3 4-3 1-2
Teisterbanders VR1 3-1 6-3 4-2 0-2 4-2 5-0 8-2 1-2 3-2 1-0 1-0
Viola VR1 1-1 6-0 0-2 2-4 3-3 3-0 1-2 0-3 0-0 1-4 3-1


Eindstanden seizoen 2014 - 2015

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 T.G.G.  26  16  6  4  54  85  - 37 
*2 Teisterbanders  26  15  3  8  48  59  - 42 
3  Wilhelmina  26  14  5  7  47  60  - 40 
4  S.C.R.  26  14  5  7  47  47  - 36 
5  FC Engelen  26  13  4  9  43  64  - 50 
6  Beesd  26  10  7  9  37  53  - 45 
7  Jan van Arckel  26  11  4  11  37  40  - 39 
8  S.C. Elshout  26  11  3  12  36  53  - 53 
9  R.K.T.V.C.  26  8  8  10  30  48  - 50 
10  H.H.C.'09  26  8  6  12  30  40  - 46 
11  Maliskamp  26  7  8  11  28  45  - 63 
12  B.Z.S.  26  7  5  14  26  32  - 59 
13  Rhelico  26  7  4  15  25  41  - 69 
14  Alem  26  6  2  18  17  34  - 72 
Alem drie, R.K.T.V.C. twee en Maliskamp één winstpunt(en) in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: T.G.G.
Periodetitels: 1e: Wilhelmina, 2e: Teisterbanders, 3e: Beesd
Degradant: Alem
Promotie (via nacompetitie): Hilvaria
Programma / uitslagen nacompetitie
17-05-2015 SV Reeshof - Wilhelmina 1 - 3
17-05-2015 Zwaluw VFC - Teisterbanders 5 - 1
17-05-2015 Beesd - SVSSS 2 - 0
17-05-2015 Hilvaria - Theole 1 - 0
25-05-2015 Wilhelmina - SV Reeshof 3 - 3
25-05-2015 Teisterbanders - Zwaluw VFC 1 - 5
25-05-2015 SVSSS - Beesd 4 - 1
25-05-2015 Theole - Hilvaria 1 - 3
17-05-2015 Hedel - Rhelico 1 - 4
25-05-2015 Rhelico - Hedel 3 - 0
31-05-2015 Wilhelmina - Zwaluw VFC 1 - 2
31-05-2015 Hilvaria - S.V.S.S.S. 3 - 1
07-06-2015 Zwaluw VFC - Wilhelmina 2 - 0
07-06-2015 S.V.S.S.S. - Hilvaria 2 - 2

Zuid I 4e klasse F
Alem
B.Z.S.
Beesd
FC Eng
H.H.C.
Jan va
Malisk
R.K.T.
Rhelic
S.C. E
S.C.R.
T.G.G.
Teiste
Wilhel
Alem 0-1 2-1 3-1 2-3 2-3 2-3 1-3 1-1 2-3 0-4 2-5 0-2 0-2
B.Z.S. 5-0 0-2 1-2 1-0 1-0 1-1 1-1 0-2 1-0 2-4 0-6 3-2 2-4
Beesd 1-2 1-1 0-2 1-0 1-2 9-1 3-1 2-1 1-1 0-1 2-2 1-1 1-2
FC Engelen 3-0 7-4 2-1 2-3 0-0 3-2 2-2 4-0 3-1 1-4 1-3 4-2 0-1
H.H.C.'09 1-1 1-0 2-2 0-2 3-1 2-1 1-1 5-2 1-0 2-2 1-3 1-4 1-1
Jan van Arckel 2-1 3-1 2-3 5-4 3-2 1-1 0-1 2-2 1-2 0-1 1-2 1-2 3-1
Maliskamp 0-1 1-0 5-1 2-2 2-0 2-2 4-4 2-5 5-4 1-2 0-4 2-1 2-2
R.K.T.V.C. 1-2 2-0 2-5 4-3 2-0 3-1 3-0 1-1 3-0 1-1 1-1 1-3 2-5
Rhelico 5-2 2-3 1-2 2-8 1-0 0-1 2-3 2-0 0-7 1-3 1-4 0-5 0-1
S.C. Elshout 3-2 5-1 4-4 1-2 3-2 0-1 2-2 3-2 0-1 5-2 2-1 0-1 2-1
S.C.R. 4-1 0-0 0-1 2-0 2-4 0-3 2-0 2-1 1-1 5-2 1-1 3-2 0-2
T.G.G. 11-2 6-0 3-3 1-2 3-3 1-0 3-3 3-1 4-1 1-2 3-0 3-1 5-6
Teisterbanders 2-0 5-1 4-2 3-1 3-2 3-1 2-0 3-3 2-6 2-1 2-0 0-2 1-1
Wilhelmina 2-3 2-2 1-3 3-3 1-0 0-1 3-0 3-2 6-1 6-0 0-1 1-4 3-1

Teisterbanders VR1

  1e klasse D Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Bavel VR1  22  17  3  2  54  71  - 24 
2  Trekvogels VR1  22  14  3  5  45  69  - 45 
3  Nooit Gedacht VR1  22  12  3  7  39  56  - 25 
4  Venlosche Boys VR1  22  13  0  9  39  70  - 43 
5  Amstenrade VR1  22  10  6  6  36  31  - 23 
6  S.S.S.'18 VR1  22  9  6  7  33  38  - 34 
7  O.V.V. '67 VR1  22  9  3  10  30  43  - 44 
8  V.D.Z. VR1  22  9  2  11  29  52  - 43 
9  Bekkerveld VR1  22  7  6  9  27  33  - 35 
*10 Teisterbanders VR1  22  6  9  7  27  43  - 51 
11  D.E.S.K. VR1  22  3  2  17  11  30  - 94 
12  Eldenia VR2  22  0  3  19  3  18  - 93 
Kampioen: Bavel VR1
Periodetitels: 1e: Bavel VR1, 2e: Nooit Gedacht VR1, 3e: Venlosche Boys VR1
Promotie (via nacompetitie): D.V.C.'26 VR1, R.K.H.V.V. VR2 en D.A.W. VR1
Degradanten: 1e: Eldenia VR2, 2e: D.E.S.K. VR1, 3e: Teisterbanders VR1, 4e: Bekkerveld VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
10-05-2015 Someren VR1 - Nooit Gedacht VR1 3 - 0
10-05-2015 Velsen VR1 - FC Gelre VR1 1 - 3
10-05-2015 Berghuizen VR1 - Trekvogels VR1 0 - 0
10-05-2015 Venlosche Boys VR1 - R.K.D.E.O. VR1 2 - 1
14-05-2015 Nooit Gedacht VR1 - Someren VR1 0 - 1
25-05-2015 FC Gelre VR1 - Velsen VR1 6 - 1
17-05-2015 Trekvogels VR1 - Berghuizen VR1 1 - 2
14-05-2015 R.K.D.E.O. VR1 - Venlosche Boys VR1 5 - 2
25-05-2015 Berghuizen VR1 - Someren VR1 -
25-05-2015 FC Gelre VR1 - R.K.D.E.O. VR1 -
31-05-2015 Someren VR1 - Berghuizen VR1 -
31-05-2015 R.K.D.E.O. VR1 - FC Gelre VR1 -
Door de resultaten in de nacompetitie tussen de topklasse en de hoofdklassen, promoveren Berghuizen VR1 en R.K.D.E.O. VR1 naar de hoofdklasse en blijven FC Gelre VR1 en Someren VR1 in de hoofdklasse.
10-05-2015 Teisterbanders VR1 - D.V.C.'26 VR1 1 - 1
10-05-2015 D.A.W. VR1 - Bekkerveld VR1 0 - 0
10-05-2015 R.K.H.V.V. VR2 - Beerse Boys VR1 8 - 1
17-05-2015 D.V.C.'26 VR1 - Teisterbanders VR1 1 - 0
17-05-2015 Bekkerveld VR1 - D.A.W. VR1 0 - 1
17-05-2015 Beerse Boys VR1 - R.K.H.V.V. VR2 1 - 2
R.K.V.V.L VR1 trekt zich terug. Westervoort naar tweede ronde.
25-05-2015 Westervoort VR1 - D.V.C.'26 VR2 2 - 1
25-05-2015 D.A.W. VR1 - R.K.H.V.V. VR2 1 - 1
31-05-2015 D.V.C.'26 VR1 - Westervoort VR1 2 - 0
31-05-2015 R.K.H.V.V. VR2 - D.A.W. VR1 3 - 0
07-06-2015 Westervoort VR1 - D.A.W. VR1 2 - 5

1e klasse D
Amsten
Bavel
Bekker
D.E.S.
Eldeni
Nooit
O.V.V.
S.S.S.
Teiste
Trekvo
V.D.Z.
Venlos
Amstenrade VR1 1-0 1-0 3-0 5-0 2-1 1-1 2-1 1-1 0-1 2-1 1-0
Bavel VR1 3-1 7-0 2-2 3-0 3-0 5-2 2-1 2-2 6-1 5-3 3-2
Bekkerveld VR1 1-0 1-3 5-0 3-1 1-1 0-0 0-0 1-1 1-2 1-1 3-2
D.E.S.K. VR1 0-3 0-8 1-0 4-2 3-4 0-2 3-5 2-2 1-5 3-5 0-8
Eldenia VR2 1-1 1-2 0-4 0-2 0-7 2-7 1-1 3-3 2-3 0-2 1-6
Nooit Gedacht VR1 1-0 0-1 2-0 6-1 6-0 4-0 1-2 6-0 2-3 2-1 0-1
O.V.V. '67 VR1 2-2 1-3 5-1 4-0 4-0 0-2 1-0 2-4 1-5 1-0 4-3
S.S.S.'18 VR1 0-0 0-4 3-2 6-2 4-1 0-0 2-1 2-2 1-3 2-1 3-2
Teisterbanders VR1 2-2 1-3 1-1 7-1 4-2 0-3 3-2 2-1 2-3 3-1 1-2
Trekvogels VR1 2-0 1-3 0-4 8-2 8-0 3-3 3-0 2-2 1-1 7-4 5-2
V.D.Z. VR1 5-2 2-2 2-3 5-0 2-0 1-4 0-1 0-1 3-0 5-1 5-2
Venlosche Boys VR1 0-1 2-1 2-1 4-3 12-1 3-1 4-2 2-1 7-1 3-2 1-3


Eindstanden seizoen 2013 - 2014

Teisterbanders 1

  5e klasse D Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 T.G.G.  26  21  5  0  68  115  - 27 
2  S.C.Z.  26  18  5  3  59  105  - 40 
*3 Teisterbanders  26  18  5  3  59  65  - 24 
4  Wadenoijen  26  16  1  9  49  83  - 60 
5  Hedel  26  11  7  8  40  60  - 47 
6  R.K.K.S.V.  26  10  9  7  39  63  - 46 
7  M.E.C.'07  26  11  6  9  39  47  - 52 
8  R.K.V.S.C.  26  9  5  12  32  41  - 55 
9  Rossum  26  8  6  12  30  52  - 59 
10  Raptim  26  8  5  13  26  65  - 73 
11  Ophemert  26  6  6  14  24  46  - 75 
12  Waalkanters  26  5  3  18  18  32  - 83 
13  FC Drunen  26  4  2  20  14  28  - 81 
14  Heerewaarden  26  3  3  20  12  45  - 125 
Raptim drie winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: T.G.G.
Periodetitels: 1e: Teisterbanders, 2e: Wadenoijen, 3e: S.C.Z.
Promotie (via nacompetitie): Teisterbanders en Gesta
Programma / uitslagen nacompetitie
18-05-2014 Gesta - Wadenoijen 4 - 2
18-05-2014 Teisterbanders - D.V.S. 4 - 0
18-05-2014 S.C.Z. - Maliskamp 2 - 3
25-05-2014 Wadenoijen - Gesta 1 - 2
25-05-2014 D.V.S. - Teisterbanders 2 - 2
25-05-2014 Maliskamp - S.C.Z. 0 - 1
Maliskamp wint na verlenging, 4-1.

Zuid I 5e klasse D
FC Dru
Hedel
Heerew
M.E.C.
Opheme
R.K.K.
R.K.V.
Raptim
Rossum
S.C.Z.
T.G.G.
Teiste
Waalka
Wadeno
FC Drunen 1-4 3-1 0-1 0-2 1-2 2-3 4-1 0-4 1-4 0-1 1-1 4-0 1-2
Hedel 5-1 3-1 2-3 2-0 4-1 3-0 2-1 2-2 4-7 2-2 0-1 7-0 5-6
Heerewaarden 8-1 1-1 5-1 6-1 2-7 2-3 4-5 0-3 2-12 0-13 1-2 1-1 1-4
M.E.C.'07 3-1 1-1 6-0 2-1 2-2 0-2 3-0 2-1 0-0 0-0 0-6 3-0 1-3
Ophemert 3-1 1-1 3-2 3-4 1-1 2-2 3-3 4-3 0-3 0-4 1-1 1-2 5-2
R.K.K.S.V. 2-0 2-2 2-2 0-2 4-2 6-0 3-2 1-1 2-2 2-2 0-0 8-0 0-1
R.K.V.S.C. 0-0 1-2 5-0 1-1 3-2 1-3 4-1 3-3 0-3 1-5 0-1 1-2 2-1
Raptim 7-0 3-1 4-1 8-3 2-2 5-3 1-3 2-2 2-2 1-2 0-5 1-1 4-5
Rossum 4-0 0-0 3-1 1-2 4-3 0-2 1-1 3-1 2-5 0-4 0-4 3-5 4-1
S.C.Z. 7-2 3-1 8-0 4-2 3-0 2-2 3-0 4-3 6-2 1-3 1-2 5-0 1-2
T.G.G. 7-0 4-1 5-0 3-0 15-1 4-3 5-1 6-2 3-1 3-3 3-3 3-1 3-2
Teisterbanders 2-1 0-1 6-1 2-1 2-0 2-0 4-1 5-0 4-2 0-2 1-6 2-0 2-2
Waalkanters 2-3 1-3 5-3 1-1 0-3 3-5 0-2 1-2 0-2 2-3 1-6 0-6 3-5
Wadenoijen 5-0 4-1 18-0 5-3 3-2 3-0 2-1 1-4 3-1 3-11 0-3 0-1 0-1

Teisterbanders VR1

  2e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 O.V.V. '67 VR1  22  18  1  3  55  75  - 26 
*2 Teisterbanders VR1  22  17  3  2  54  81  - 25 
3  Hurwenen VR1  22  14  1  7  43  64  - 31 
4  Baronie VR1  22  13  4  5  43  40  - 28 
5  Beerse Boys VR1  22  10  3  9  33  55  - 55 
6  Schijf VR1  22  9  1  12  28  50  - 44 
7  Antibarbari VR1  22  8  3  11  27  70  - 59 
8  Haarsteeg VR1  22  8  3  11  27  43  - 43 
9  AGE VR1  22  7  4  11  25  46  - 59 
10  O.J.C. Rosmalen VR1  22  7  4  11  25  29  - 43 
11  De Treffers VR1  22  3  3  16  12  41  - 93 
12  Vivoo VR1  22  2  2  18  5  22  - 110 
Vivoo VR1 drie winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: O.V.V.'67 VR1
Periodetitels: 1e: Teisterbanders VR1, 2e: Hurwenen VR1, 3e: Haarsteeg VR1
Promotie (via nacompetitie): Teisterbanders VR1 en Alkmania VR1
Degradanten: 1e: Vivoo VR1, 2e: De Treffers VR1, 3e: AGE VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
11-05-2013 Alkmania VR1 - Varsseveld VR1 1 - 1
11-05-2013 Overbos VR1 - Teisterbanders VR1 1 - 2
11-05-2013 Haarsteeg VR1 - S.J.C. VR1 3 - 1
18-05-2013 Hurwenen VR1 - Zaandijk VR1 2 - 1
18-05-2013 Varsseveld VR1 - Alkmania VR1 1 - 3
18-05-2013 Teisterbanders VR1 - Overbos VR1 2 - 1
18-05-2013 S.J.C. VR1 - Haarsteeg VR1 2 - 0
S.J.C. VR1 wint na verlenging, 4-0
25-05-2013 Zaandijk VR1 - Hurwenen VR1 7 - 1
25-05-2013 Alkmania VR1 - S.J.C. VR1 2 - 0
29-05-2013 Teisterbanders VR1 - Zaandijk VR1 3 - 0
01-06-2013 S.J.C. VR1 - Alkmania VR1 1 - 6
01-06-2013 Zaandijk VR1 - Teisterbanders VR1 0 - 6
09-06-2013 S.J.C. VR1 - Zaandijk VR1 -
S.J.C. VR1 trekt zich terug.
09-06-2013 Nemelaer VR1 - RKVVL / Polaris VR1 -
RKVVL / Polaris VR1 VR1 trekt zich terug.
15-06-2013 Zaandijk VR1 - Nemelaer VR1 2 - 0
11-05-2013 O.J.C. Rosmalen VR1 - Hilvaria VR1 7 - 0
11-05-2013 S.E.P. VR1 - A.G.E. VR1 3 - 1
11-05-2013 Floreant VR1 - Bavel VR2 2 - 2
11-05-2013 Gilze VR1 - C.K.C. VR1 7 - 2
18-05-2013 Hilvaria VR1 - O.J.C. Rosmalen VR1 1 - 3
18-05-2013 A.G.E. VR1 - S.E.P. VR1 0 - 1
18-05-2013 Bavel VR2 - Floreant VR1 3 - 0
18-05-2013 C.K.C. VR1 - Gilze VR1 1 - 2
29-05-2013 O.J.C. Rosmalen VR1 - Bavel VR2 2 - 1
01-06-2013 Bavel VR2 - O.J.C. Rosmalen VR1 3 - 3
25-05-2013 S.E.P. VR1 - Gilze VR1 1 - 1
01-06-2013 Gilze VR1 - S.E.P. VR1 0 - 3
15-06-2013 Victoria Boys VR2 - Bavel VR2 2 - 5

Zuid I 2e klasse F
AGE
Antiba
Baroni
Beerse
De Tre
Haarst
Hurwen
O.J.C.
O.V.V.
Schijf
Teiste
Vivoo
AGE 3-3 3-1 5-2 5-1 4-1 1-4 2-1 0-5 0-2 1-3 9-1
Antibarbari 10-2 1-3 7-4 6-1 3-1 2-1 2-3 3-5 4-2 3-4 9-0
Baronie 2-0 1-0 2-3 5-0 1-0 0-1 2-2 1-4 2-0 1-4 1-1
Beerse Boys 2-2 5-4 0-0 5-1 3-1 0-0 1-0 4-1 5-4 0-3 5-0
De Treffers 3-3 1-1 2-3 1-5 1-1 1-5 2-3 2-6 0-4 3-7 7-2
Haarsteeg 3-0 5-1 0-1 4-3 6-2 0-1 3-1 2-0 0-4 1-1 3-1
Hurwenen 5-0 6-3 1-2 3-2 9-2 2-1 2-3 1-3 0-1 1-0 5-1
O.J.C. Rosmalen 2-1 1-1 0-3 2-1 3-1 0-0 0-2 0-2 2-2 1-3 1-2
O.V.V. '67 1-0 1-0 1-2 3-0 5-2 5-1 5-2 5-1 2-1 2-0 8-0
Schijf 3-4 4-3 1-2 4-0 0-2 4-2 1-3 2-1 1-2 1-4 7-0
Teisterbanders 3-0 4-0 3-3 6-2 7-1 4-2 1-0 4-0 2-2 4-1 7-0
Vivoo 1-1 2-4 1-2 2-3 2-5 1-6 2-10 0-2 1-7 2-1 0-7


Eindstanden seizoen 2012 - 2013

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Buren  22  14  2  6  44  47  - 33 
2  O.S.C.'45  22  14  1  7  43  57  - 34 
3  Jan van Arckel  22  11  8  3  41  52  - 29 
4  Maliskamp  22  13  1  8  40  58  - 28 
5  Beesd  22  10  3  9  33  44  - 34 
6  Real Lunet  22  9  6  7  33  41  - 39 
7  Nieuwkuijk  22  8  4  10  28  37  - 35 
8  S.C.R.  22  7  7  8  28  33  - 41 
9  H.H.C.'09  22  7  6  9  27  45  - 48 
10  FC Engelen  22  7  4  11  25  31  - 55 
11  R.K.T.V.C.  22  7  1  14  22  39  - 66 
*12 Teisterbanders  22  2  3  17  9  19  - 61 
Kampioen: Buren
Periodetitels: 1e: Beesd, 2e: Jan van Arckel, 3e: Real Lunet
Promotie (via nacompetitie): Buren, O.S.C.'45, G.S.B.W. en Beesd
Degradant: Teisterbanders
Programma / uitslagen nacompetitie
12-05-2013 G.S.B.W. - Jan van Arckel 1 - 1
12-05-2013 Zigo - Beesd 1 - 0
12-05-2013 Real Lunet - Nevelo 1 - 4
20-05-2013 Jan van Arckel - G.S.B.W. 0 - 3
20-05-2013 Beesd - Zigo 3 - 2
Na verlenging 3-2. Beesd wint na strafschoppen, 7-6.
20-05-2013 Nevelo - Real Lunet 0 - 3
Na verlenging 0-3. Real Lunet wint na strafschoppen, 9-10.
12-05-2013 R.K.T.V.C. - Ophemert 2 - 2
20-05-2013 Ophemert - R.K.T.V.C. 0 - 1
23-05-2013 Essche Boys - G.S.B.W. 1 - 4
23-05-2013 Beesd - Real Lunet 2 - 2
26-05-2013 G.S.B.W. - Essche Boys 2 - 4
26-05-2013 Real Lunet - Beesd 1 - 2
02-06-2013 G.S.B.W. - Beesd 5 - 4
05-06-2013 Beesd - E.M.K. 4 - 1
09-06-2013 V.V.R. - Beesd 0 - 4

Zuid I 4e klasse F
Beesd
Buren
FC Eng
H.H.C.
Jan va
Malisk
Nieuwk
O.S.C.
R.K.T.
Real L
S.C.R.
Teiste
Beesd 2-0 4-0 4-0 3-1 2-1 0-1 2-1 4-0 5-2 2-2 1-1
Buren 3-1 3-2 1-1 1-2 2-1 1-4 3-2 3-2 2-3 2-1 2-0
FC Engelen 5-2 3-2 2-1 0-2 2-0 0-3 0-7 2-2 4-7 0-0 1-0
H.H.C.'09 1-0 0-3 5-2 1-1 1-2 1-1 3-5 3-2 4-4 0-1 2-0
Jan van Arckel 2-1 2-1 2-2 1-1 2-2 4-1 0-2 7-1 0-0 4-4 3-1
Maliskamp 4-2 2-3 5-1 6-1 3-2 1-0 4-0 3-0 3-0 4-0 4-1
Nieuwkuijk 1-4 1-1 3-0 1-3 0-1 3-2 3-2 2-3 1-2 0-2 4-0
O.S.C.'45 1-0 2-4 1-0 4-2 1-1 4-3 2-1 4-0 0-2 3-0 8-2
R.K.T.V.C. 3-2 1-3 1-2 2-3 1-8 0-5 0-2 4-1 4-1 0-1 2-0
Real Lunet 3-0 0-1 0-0 3-3 0-2 1-0 2-1 0-3 8-3 0-0 2-0
S.C.R. 1-1 1-4 5-1 2-1 1-1 0-3 3-3 0-2 1-4 2-0 4-1
Teisterbanders 1-2 0-2 0-2 1-8 2-4 1-0 1-1 0-2 1-4 1-1 5-2

Teisterbanders VR1

  2e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Nuenen VR1  20  16  1  3  49  69  - 21 
2  Schijf VR1  20  14  1  5  43  50  - 28 
3  O.V.V. '67 VR1  20  13  3  4  42  58  - 26 
4  Hurwenen VR1  20  12  2  6  38  62  - 37 
5  Sparta'25 VR1  20  12  0  8  36  52  - 46 
6  Beerse Boys VR1  20  10  2  8  32  51  - 40 
*7 Teisterbanders VR1  20  7  2  11  23  39  - 48 
8  U.D.I.'19 VR1  20  6  3  11  21  33  - 57 
9  Brabantia VR1  20  4  6  10  18  36  - 51 
10  Wilhelmina VR1  20  2  2  16  8  16  - 54 
11  Terneuzen VR1  20  2  2  16  8  15  - 73 
Kampioen: Nuenen VR1
Periodetitels: 1e: Schijf VR1, 2e: Hurwenen VR1, 3e: O.V.V.'67 VR1
Promotie (via nacompetitie): Nuenen VR1, Winkel VR1 en FC Purmerend VR1
Degradanten: 1e: D.E.S.K. VR2, 2e: Terneuzen VR1, 3e: Wilhelmina VR1, 4e: Brabantia VR1
Programma / uitslagen nacompetitie
Beslissingswedstrijd degradatie / nacompetitie
  Terneuzen VR1 - Wilhelmina VR1 -
Terneuzen VR1 trekt zich terug
09-05-2013 Hurwenen VR1 - Fortuna W. VR2 4 - 2
09-05-2013 Winkel VR1 - Schijf VR1 1 - 1
09-05-2013 FC Purmerend VR1 - S.J.C. VR1 6 - 1
09-05-2013 O.V.V.'67 VR1 - Overbos VR1 4 - 2
12-05-2013 Fortuna W. VR2 - Hurwenen VR1 4 - 3
12-05-2013 S.J.C. VR1 - FC Purmerend VR1 1 - 1
12-05-2013 Schijf VR1 - Winkel VR1 1 - 1
Winkel VR1 wint na verlenging, 1-2
12-05-2013 Overbos VR1 - O.V.V.'67 VR1 4 - 2
O.V.V.'67 VR1 verder na verlenging, 4-3
09-05-2013 Wilhelmina VR1 - Haarsteeg VR1 1 - 3
12-05-2013 Haarsteeg VR1 - Wilhemina VR1 4 - 1
12-05-2013 Vivoo VR1 - Brabantia VR1 -
Brabantia VR1 trekt zich terug
18-05-2013 Hurwenen VR1 - Winkel VR1 1 - 3
18-05-2013 FC Purmerend VR1 - O.V.V.'67 VR1 7 - 0
20-05-2013 Winkel VR1 - Hurwenen VR1 1 - 1
20-05-2013 O.V.V.'67 VR1 - FC Purmerend VR1 5 - 4
26-05-2013 Winkel VR1 - FC Purmerend VR1 -
Niet gespeeld. Winkel VR1 en FC Purmerend VR1 promoveren.
26-05-2013 AGE VR1 - Haarsteeg VR1 1 - 1
02-06-2013 Haarsteeg VR1 - AGE VR1 3 - 0

Zuid I 2e klasse F
Beerse
Braban
Hurwen
Nuenen
O.V.V.
Schijf
Sparta
Teiste
Terneu
U.D.I.
Wilhel
Beerse Boys VR1 2-1 0-2 0-4 2-2 1-2 3-1 3-2 8-1 7-2 1-0
Brabantia VR1 2-5 2-2 3-7 3-2 1-1 2-3 4-0 1-1 2-2 2-1
Hurwenen VR1 5-3 1-0 4-1 3-4 3-1 6-0 2-2 7-0 2-3 5-0
Nuenen VR1 4-1 6-2 4-0 1-2 7-0 1-0 3-1 2-1 6-1 4-0
O.V.V. '67 VR1 4-0 3-3 5-1 2-2 2-0 1-0 0-2 7-0 0-1 5-1
Schijf VR1 2-0 1-0 5-1 2-1 1-2 6-2 3-1 5-0 2-1 3-0
Sparta'25 VR1 3-2 6-3 4-3 1-3 1-7 3-2 3-1 8-0 2-0 4-1
Teisterbanders 1-7 5-1 1-2 0-3 1-2 1-4 2-5 4-0 1-0 2-2
Terneuzen VR1 0-2 1-0 1-7 0-3 2-5 0-1 3-0 1-2 1-4 1-1
U.D.I.'19 VR1 1-1 2-2 1-4 1-5 0-3 2-3 0-4 2-6 4-2 3-2
Wilhelmina VR1 1-3 0-2 0-2 0-2 2-0 0-6 0-2 1-4 2-0 2-3


Eindstand seizoen 2011 - 2012

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 G.V.V.  22  14  6  2  48  65  - 29 
2  Buren  22  13  8  1  47  45  - 17 
3  Den Dungen  22  11  5  6  38  47  - 29 
4  Real Lunet  22  12  2  8  38  48  - 43 
5  FC Engelen  22  8  9  5  33  50  - 32 
6  Beesd  22  9  5  8  32  37  - 34 
*7 Teisterbanders  22  9  5  8  32  30  - 35 
8  S.C.R.  22  8  5  9  29  39  - 41 
9  Jan van Arckel  22  6  5  11  23  36  - 48 
10  FC Drunen  22  4  8  10  20  41  - 54 
11  Raptim  22  4  8  10  18  30  - 52 
12  Rhelico  22  0  2  20  2  17  - 71 
Raptim twee winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: G.V.V.
Periodetitels: 1e: Den Dungen, 2e: Real Lunet, 3e: Teisterbanders
Promotie (via nacompetitie): G.V.V., Jong Brabant en TSV Gudok.
Degradanten: 1e: Rhelico, 2e: Raptim
FC Drunen (op doelsaldo alsnog vierdeklasser per 14-06-2012 in seizoen 2012 - 2013 i.v.m. stoppen andere clubs.
Programma / uitslagen nacompetitie
13-05-2012 Teisterbanders - T.S.V. Gudok 1 - 2
20-05-2012 T.S.V. Gudok - Teisterbanders 7 - 0
13-05-2012 Jong Brabant - Real Lunet 8 - 3
20-05-2012 Real Lunet - Jong Brabant 1 - 5
13-05-2012 R.K.T.V.V. - Den Dungen 2 - 1
20-05-2012 Den Dungen - R.K.T.V.V. 4 - 3
R.K.T.V.V. wint met 4-6 na verlenging.
13-05-2012 Wadenoijen - O.S.C.'45 2 - 3
20-05-2012 FC Drunen - Wadenoijen 3 - 0
26-05-2012 Maliskamp - Jong Brabant 0 - 2
28-05-2012 Jong Brabant - Maliskamp 1 - 3
Jong Brabant w.n.s., 3-1.
26-05-2012 R.K.T.V.V. - TSV Gudok 1 - 1
28-05-2012 TSV Gudok - R.K.T.V.V. 4 - 0
28-05-2012 O.S.C.'45 - FC Drunen 1 - 0
03-06-2012 Jong Brabant - TSV Gudok 3 - 0
06-06-2012 TSV Gudok - Oirschot Vooruit 0 - 0
Na verlenging 2-2, TSV Gudok w.n.s., 3-1.
Eindstand nacompetitie
  Poule 11 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 O.S.C.'45 2 2 0 0 6 4 - 2
2 FC Drunen 2 1 0 1 3 3 - 1
3 Wadenoijen 2 0 0 2 0 2 - 6

Zuid I 4e klasse F
Beesd
Buren
Den Du
FC Dru
FC Eng
G.V.V.
Jan va
Raptim
Real L
Rhelic
S.C.R.
Teiste
Beesd 0-2 3-1 1-1 0-1 1-5 3-3 4-0 5-1 2-1 0-4 1-1
Buren 2-1 0-0 5-1 2-2 2-2 0-0 3-1 4-1 2-0 2-0 2-0
Den Dungen 1-1 1-2 2-1 3-2 0-3 0-0 4-1 2-3 9-0 1-0 1-0
FC Drunen 0-4 1-2 4-4 1-1 4-9 2-3 1-1 1-2 4-3 3-1 1-1
FC Engelen 1-2 2-2 1-1 2-2 1-1 0-1 1-1 6-2 7-0 4-0 5-0
G.V.V. 3-0 1-1 1-3 2-1 2-2 4-2 4-2 4-1 2-0 5-0 3-0
Jan van Arckel 1-2 0-2 1-3 1-5 3-4 2-4 3-0 0-2 3-0 3-0 0-2
Raptim 0-0 0-6 0-2 4-2 2-3 1-1 1-1 3-1 4-2 2-2 3-3
Real Lunet 3-2 1-0 1-2 2-2 2-0 2-0 5-1 5-0 2-1 1-3 4-1
Rhelico 1-2 1-2 0-6 0-1 2-4 1-3 2-5 0-0 2-2 0-3 1-2
S.C.R. 2-0 1-1 3-1 2-2 1-1 2-2 7-3 1-4 1-3 3-0 3-2
Teisterbanders 0-3 1-1 2-0 2-1 2-0 1-4 0-0 3-0 3-2 3-0 1-0


Teisterbanders DA1
  2e klasse H Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Glanerbrug DA1  22  16  3  3  51  62  - 21 
2  Longa'30 DA1  22  14  1  7  43  71  - 41 
3  De Zweef DA1  22  13  3  6  42  68  - 37 
4  Hoeve Vooruit DA1  22  12  5  5  41  41  - 22 
5  Rood Zwart DA1  22  11  7  4  40  60  - 31 
*6 Teisterbanders DA1  22  12  3  7  39  62  - 38 
7  D.V.C.'26 DA1  22  11  1  10  34  55  - 50 
8  Unitas'28 DA1  22  9  3  10  30  51  - 50 
9  D.V.V. DA1  22  4  5  13  17  38  - 63 
10  Westervoort DA1  22  4  5  13  17  33  - 60 
11  Roda'46 DA1  22  4  2  16  14  22  - 61 
12  A.W.C. DA1  22  3  0  19  9  21  - 110 
Kampioen: Glanerbrug DA1
Periodetitels: 1e: Hoeve Vooruit DA1, 2e: Longa'30, 3e: De Zweef DA1
Promotie (via nacompetitie): Glanerbrug DA1, Longa'30 DA1 en Venlose Boys DA1
Degradanten: 1e: A.W.C. DA1, 2e: Roda'46 DA1,3e: Westervoort DA1, 4e: D.V.V. DA1
Programma / uitslagen nacompetitie
13-05-2012 Sparta'25 DA1 - Longa'30 DA1 2 - 1
20-05-2012 Longa'30 DA1 - Sparta'25 DA1 6 - 1
13-05-2012 S.V. Oostrum DA1 - Hoeve Vooruit DA1 2 - 2
20-05-2012 Hoeve Vooruit DA1 - S.V. Oostrum DA1 -
S.V. Oostrum DA1 teruggetrokken
13-05-2012 De Zweef DA1 - R.K.V.V.L. DA1 3 - 2
20-05-2012 R.K.V.V.L. DA1 - De Zweef DA1 1 - 2
13-05-2012 Westervoort DA1 - V.C.O.W. DA1 2 - 2
20-05-2012 V.C.O.W. DA1 - Westervoort DA1 1 - 0
13-05-2012 Trekvogels DA1 - D.V.V. DA1 8 - 2
20-05-2012 D.V.V. DA1 - Trekvogels DA1 2 - 4
13-05-2012 S.D.O.U.C. DA1 - B.W.O. DA1 5 - 0
20-05-2012 B.W.O. DA1 - S.D.O.U.C. DA1 1 - 4
13-05-2012 Raalte DA1 - De Treffers DA1 5 - 2
20-05-2012 De Treffers DA1 - Raalte DA1 2 - 9
28-05-2012 Longa'30 DA1 - Hoeve Vooruit DA1 2 - 0
03-06-2012 Hoeve Vooruit DA1 - Longa'30 DA1 2 - 1
28-05-2012 Venlose Boys DA1 - De Zweef DA1 4 - 2
03-06-2012 De Zweef DA1 - Venlose Boys DA1 0 - 2
28-05-2012 V.C.O.W. DA1 - S.D.O.U.C. DA1 1 - 2
03-06-2012 S.D.O.U.C. DA1 - V.C.O.W. DA1 6 - 1
28-05-2012 Trekvogels DA1 - Raalte DA1 5 - 2
03-06-2012 Raalte DA1 - Trekvogels DA1 1 - 1
R.K.V.S.O. DA1 teruggetrokken voor aanvang nacompetitie.

Oost 2e klasse H
A.W.C.
D.V.C.
D.V.V.
De Zwe
Glaner
Hoeve
Longa'
Roda'4
Rood Z
Teiste
Unitas
Wester
A.W.C. DA1 2-5 2-5 1-9 0-3 0-4 1-5 0-2 0-3 2-10 0-2 3-2
D.V.C.'26 DA1 6-3 4-1 3-6 3-1 1-0 1-4 6-2 0-1 0-3 3-2 0-0
D.V.V. DA1 6-0 1-3 1-6 0-2 0-0 0-8 0-0 1-3 0-2 2-3 4-2
De Zweef DA1 6-0 2-5 3-1 0-2 1-3 2-2 4-0 2-1 3-2 3-1 3-1
Glanerbrug DA1 3-0 3-0 5-3 0-0 2-1 3-2 5-1 0-1 6-1 6-0 6-0
Hoeve Vooruit DA1 6-0 2-1 4-1 1-1 4-2 0-2 1-0 1-1 1-0 3-2 3-1
Longa'30 DA1 10-2 1-5 5-1 2-0 2-6 1-2 2-1 0-3 2-3 2-1 4-0
Roda'46 DA1 1-2 2-1 1-6 0-4 0-1 1-2 2-1 0-4 3-2 0-5 3-3
Rood Zwart DA1 11-0 3-2 1-1 2-8 1-1 2-2 1-2 4-0 2-3 1-1 1-1
Teisterbanders DA1 6-1 5-1 5-0 2-0 0-1 0-0 3-5 2-1 3-3 3-3 3-1
Unitas'28 DA1 5-1 2-3 1-1 6-2 1-3 2-1 1-4 4-2 2-5 0-2 3-2
Westervoort DA1 0-1 4-2 3-3 1-3 1-1 1-0 3-5 2-0 1-6 3-2 1-4


Eindstand seizoen 2010 - 2011

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Emplina  22  16  5  1  53  68  - 24 
2  Raptim  22  12  6  4  42  59  - 31 
3  G.V.V.  22  12  5  5  41  51  - 29 
4  Den Dungen  22  12  4  6  40  51  - 33 
5  Buren  22  9  5  8  32  55  - 38 
6  Hedel  22  7  5  10  26  36  - 44 
7  Beesd  22  7  4  11  25  34  - 47 
*8 Teisterbanders  22  5  9  8  24  19  - 29 
9  S.C.R.  22  6  6  10  24  37  - 50 
10  S.C.Z.  22  6  4  12  22  37  - 64 
11  B.Z.S.  22  4  6  12  18  34  - 53 
12  R.K.T.V.C.  22  5  3  14  18  26  - 65 
Kampioen: Emplina
Periodetitels: 1e: G.V.V., 2e: Den Dungen, 3e: Raptim
Promotie (via nacompetitie): FC Engelen, FC Drunen, Nevelo, G.S.B.W. en Rhelico (extra promotieplaats)
Degradanten: 1e: B.Z.S., 2e: R.K.T.V.C., 3e: S.C.Z.
Programma / uitslagen nacompetitie
22-05-2011 Nevelo - Den Dungen 6 - 4
22-05-2011 R.W.B. - G.V.V. 3 - 1
22-05-2011 Raptim - G.S.B.W. 1 - 3
22-05-2011 FC Engelen - Wadenoijen 2 - 0
22-05-2011 Rhelico - FC Drunen 0 - 0
25-05-2011 Den Dungen - Nevelo 4 - 5
25-05-2011 G.V.V. - R.W.B. 4 - 3
25-05-2011 G.S.B.W. - Raptim 2 - 1
29-05-2011 T.S.V. Gudok - Nevelo 4 - 0
29-05-2011 R.W.B. - G.S.B.W. 2 - 2
29-05-2011 Wadenoijen - FC Engelen 0 - 2
29-05-2011 S.C.Z. - Rhelico 1 - 6
02-06-2011 Nevelo - T.S.V. Gudok 5 - 1
Nevelo w.n.s., 4-2.
02-06-2011 G.S.B.W. - R.W.B. 4 - 1
02-06-2011 FC Drunen - S.C.Z. 7 - 0
05-06-2011 Nevelo - G.S.B.W. 1 - 0
13-06-2011 G.S.B.W. - DOSKO'32 5 - 1
Eindstand nacompetitie
  Poule 10 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 FC Engelen 2 2 0 0 6 4 - 0
2 Wadenoijen 2 0 0 2 0 0 - 4
Eindstand nacompetitie
  Poule 11 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 FC Drunen 2 1 1 0 4 7 - 0
2 Rhelico 2 1 1 0 4 6 - 1
3 S.C.Z. 2 0 0 2 0 1 - 13

Zuid I 4e klasse F
B.Z.S.
Beesd
Buren
Den Du
Emplin
G.V.V.
Hedel
R.K.T.
Raptim
S.C.R.
S.C.Z.
Teiste
B.Z.S. 0-2 0-1 3-3 2-3 1-4 4-4 2-1 3-0 2-3 1-3 1-1
Beesd 2-0 4-1 1-4 1-2 1-3 2-1 2-1 1-1 3-5 2-1 0-3
Buren 1-4 7-0 4-1 3-5 4-2 2-2 0-0 5-0 0-1 7-0 5-1
Den Dungen 4-1 2-1 5-1 1-0 3-4 1-0 7-0 1-1 2-1 3-1 1-0
Emplina 4-0 1-1 1-0 2-2 3-1 3-1 5-0 3-3 6-0 9-1 1-0
G.V.V. 2-2 1-1 0-0 2-0 0-1 7-1 3-0 2-0 2-2 3-3 0-1
Hedel 1-2 1-0 2-2 1-0 0-3 0-1 5-1 2-5 2-0 2-0 2-2
R.K.T.V.C. 5-2 1-4 3-3 2-0 0-4 2-5 0-2 2-2 3-1 2-0 0-1
Raptim 2-0 6-2 3-0 3-0 2-2 3-2 3-1 8-0 3-1 5-1 5-0
S.C.R. 2-2 3-2 1-5 2-2 3-5 0-2 5-1 3-0 0-2 0-2 1-1
S.C.Z. 5-2 2-1 0-3 2-6 2-4 1-3 1-5 6-1 1-1 3-3 0-0
Teisterbanders 0-0 1-1 3-1 1-3 1-1 0-2 0-0 0-2 2-1 0-0 1-2

Teisterbanders DA1
  3e klasse 832 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
*1 Teisterbanders DA1  22  16  3  3  51  79  - 29 
2  Blauw Wit'81 DA1  22  15  4  3  49  58  - 32 
3  Pusphaira DA1  22  12  5  5  41  67  - 29 
4  Baardwijk DA1  22  12  5  5  41  70  - 44 
5  E.S.V. DA1  22  11  4  7  37  42  - 35 
6  D.E.S.K. DA2  22  10  5  7  35  53  - 46 
7  Emplina DA1  22  8  3  11  26  40  - 42 
8  N.O.A.D. DA1  22  7  3  12  24  37  - 62 
9  V.C.B. DA1  22  7  2  13  23  37  - 56 
10  Haarsteeg DA1  22  6  4  12  22  44  - 56 
11  Berkdijk DA1  22  6  3  13  21  47  - 66 
12  Beerse Boys DA2  22  1  1  20  4  16  - 93 
Emplina één winstpunt in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: Teisterbanders DA1
Promotie als nummer twee in de eindstand: Blauw Wit'81 DA1
Degradanten:
1e: Beerse Boys DA2, 2e: Haarsteeg DA1, 3e: V.C.B. DA1, 4e: Berkdijk DA1

3e klasse 832
Baa
Bee
Ber
Bla
D.E
E.S
Emp
Haa
N.O
Pus
Tei
V.C
Baardwijk DA1 6-0 8-1 2-2 1-1 1-3 2-2 2-1 6-2 1-1 2-4 1-4
Beerse Boys DA2 2-5 0-7 1-3 0-3 1-4 0-5 3-5 0-1 0-6 0-7 0-3
Berkdijk DA1 1-6 1-2 2-3 1-3 1-2 0-2 1-3 7-2 3-2 5-4 1-1
Blauw Wit'81 DA1 3-2 2-0 4-1 4-2 3-0 4-2 8-4 4-1 0-5 1-1 4-1
D.E.S.K. DA2 1-3 4-3 5-4 1-0 1-2 0-3 2-2 1-2 0-4 5-5 5-0
E.S.V. DA1 2-2 3-1 1-1 1-1 1-3 3-0 2-0 5-1 3-3 0-2 2-1
Emplina DA1 1-2 5-0 1-2 1-3 2-2 1-2 2-1 1-0 4-1 0-3 1-3
Haarsteeg DA1 2-6 5-0 4-0 1-4 0-4 1-4 1-1 1-3 1-3 3-1 3-2
N.O.A.D. DA1 2-3 1-1 4-4 0-1 0-5 2-1 5-0 1-1 2-1 2-4 2-4
Pusphaira DA1 3-4 3-0 5-0 2-2 3-3 3-0 4-1 1-1 4-1 1-2 4-0
Teisterbanders DA1 5-2 6-1 4-0 2-0 6-0 4-0 4-1 3-2 6-0 1-2 2-2
V.C.B. DA1 1-3 8-1 0-4 0-2 0-2 2-1 0-3 3-2 2-3 0-6 0-3

Eindstand seizoen 2009 - 2010

Teisterbanders 1

  4e klasse F Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 D.S.C.  22  17  3  2  54  61  - 23 
2  Maliskamp  22  15  6  1  51  57  - 21 
3  Buren  22  13  4  5  43  48  - 34 
4  B.Z.S.  22  9  5  8  32  29  - 34 
5  Emplina  22  9  4  9  31  31  - 23 
6  Beesd  22  6  8  8  26  35  - 31 
*7 Teisterbanders  22  6  6  10  24  23  - 34 
8  Raptim  22  7  5  10  23  32  - 37 
9  R.K.T.V.C.  22  5  8  9  23  30  - 42 
10  S.C.R.  22  6  5  11  23  32  - 48 
11  O.S.C.'45  22  6  3  13  21  22  - 40 
12  FC Engelen  22  2  5  15  11  24  - 57 
Raptim drie winstpunten in mindering, in de stand verwerkt.
Kampioen: D.S.C.
Periodetitels: 1e: D.S.C., 2e: Maliskamp, 3e: S.C.R.
Promotie (via nacompetitie): D.S.C. en Maliskamp
Degradanten: FC Engelen en O.S.C.'45
Uitslagen nacompetitie
09-05-2010 Helvoirt - Maliskamp 2 - 1
Na verlenging ((1-1) na 90 minuten)
09-05-2010 Rhelico - Z.S.C. 0 - 1
13-05-2010 W.S.J. - Maliskamp 1 - 3
13-05-2010 N.O.A.D. - Buren 0 - 0
13-05-2010 S.C.R. - Nevelo 1 - 1
16-05-2010 Maliskamp - W.S.J. 3 - 0
16-05-2009 Buren - N.O.A.D. 3 - 4
16-05-2009 Nevelo - S.C.R. 1 - 1
S.C.R. w.n.s., 6-7
16-05-2010 O.S.C.'45 - Rhelico 0 - 4
22-05-2010 Den Dungen - Maliskamp 1 - 3
22-05-2010 N.O.A.D. - S.C.R. 3 - 1
24-05-2010 Maliskamp - Den Dungen 1 - 1
24-05-2010 S.C.R. - N.O.A.D. 1 - 2
24-05-2010 Z.S.C. - O.S.C.'45 2 - 2
30-05-2010 N.O.A.D. - Maliskamp 0 - 1
Eindstand nacompetitie
  Poule 11 Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor - Tegen
1 Z.S.C. 2 1 1 0 4 3 - 2
2 Rhelico 2 1 0 1 3 4 - 1
3 O.S.C.'45 2 0 1 1 1 2 - 6

Zuid I 4e klasse F
B.Z.S.
Beesd
Buren
D.S.C.
Emplin
FC Eng
Malisk
O.S.C.
R.K.T.
Raptim
S.C.R.
Teiste
B.Z.S. 1-1 1-1 0-3 0-4 2-1 1-1 3-0 1-1 0-1 3-1 0-2
Beesd 0-1 1-3 0-1 0-3 8-0 1-1 0-1 3-0 0-0 2-1 1-1
Buren